zdjęcie Autora

08 stycznia 2016

Renata Dominiak

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Krystyna Janda :)
konkurs, korona

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: dzieckokobietamistrzrodzinaubranie

« Podróż i Msza Rozkład kart tarota u Wojtka Jóźwiaka »
Przebieram się w pośpiechu, bo teraz moja kolej. Mam na sobie coś lekkiego, jestem bez stanika, poprawiam biust. Pod spodem mam jeszcze cienką bluzeczkę, zbędną, ale nie mam czasu już jej zdejmować. Nie wiem, po co tam idę, nie czuję jakiegoś talentu w sobie szczególnie, ale skoro już jestem, to wejdę na żywioł, tak po prostu. 
Wchodzę do pomieszczenia, a tam siedzi Krystyna Janda - na wprost. Z tyłu za mną jest stół, przy którym są 3 kobiety. Jedna ok. 10 lat, potem gdzieś 25, 35. Zauważam najbardziej 2. Pani Krystyna jest najstarsza, "stara". Twarz ma kobiety bardzo dojrzałej, ale pięknej, jak to ona :)
Mówię do niej "Ma Pani piękne córki". Jestem całą sytuacją bardzo wzruszona, płaczę. P. Krysia też płacze, tuli mnie bardzo cieplutko. Mówię, że nie będę śpiewała, bo nie dam rady. W pewnej chwili poprawia mi koronę na głowie, przesuwa ją na przód i mówi: Jak ty ją nosisz!! Nie jesteś już księżniczką tylko KRÓLOWĄ! (Chodziło chyba o to, że mam rodzinę, jestem dojrzała).
Po wyjściu siedzę za stołem, tulę się do Marka, są moi chłopcy. Wszyscy jesteśmy "na kupie", radośnie się tulimy i wesoło rozmawiamy. Jakiś kolega jeszcze się przyszedł przywitać i jest fajnie. Jestem szczęśliwa :D :)

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2016-01-08)« Podróż i Msza Rozkład kart tarota u Wojtka Jóźwiaka »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)