zdjęcie Autora

17 maja 2020

Sandra Dumroc

z cyklu: Dziennik Sandry Dumroc (odcinków: 125)

Ktoś znowu przytulał mnie we śnie - Zapis 90

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: dzieckointrygi erotycznetaniecuroczystość

« Słonie, hibiskusy i koliber - Zapis 89 Bieg na ślepo - Zapis 91 »
Sen z 16.05.2020
Miało być wesele u mnie w rodzinie, brata i bratowej, ale powychodziły jakieś zdrady, co lepsze, jakieś "stare zdrady", i zaczęły się dramaty. Nie wiadomo było, czy w ogóle to wesele się odbędzie, bo nagle sobie poprzypominali o jakiś żalach. Poszłam pod prysznic, a później do łózka, pamiętam, że spałam na lewym boku. Ktoś znowu mnie przytulał jak spałam, tulił się do moich pleców i całował w okolicy prawej łopatki. Nie wiem, kto to, bo jak wstałam, nikogo nie było, miałam jakieś podejrzenia co do jednego gościa weselnego, ale  pewności nie.
Usiadłam przy stole weselnym, razem z innymi gośćmi, częstowałam się potrawami i patrzyłam na pokazy przygotowane dla nas, dzieci tańczyły na środku, bardzo ładnie to wyglądało, bo miały jakieś tiule na sobie. Miałam w rękach kartkę białego papieru, coś miałam napisać takiemu młodemu chłopakowi z Warszawy, ale zapomniałam, jak ma na imię, i napisałam tylko koślawe O, bo podejrzewałam, że to Oskar.
Później ktoś kazał mi przyprowadzić dziecko, które odeszło z imprezy. Znalazłam je na tyłach, przy garażach czy szopach. Jakieś chłystki go pobili i uwięzili. Podeszłam do nich, przywitałam się, dałam coś im na wymianę i zabrałam to dziecko z powrotem na imprezę.

Dziennik Sandry Dumroc: wstęp na końcu

Od 2017 dokumentuję drogę w snach.
Na początku była trochę wyboista, ale zaczyna być coraz bardziej spójna i zamknięta w konkretnej formie.
Sandra Dumroc jest moim awatarem w snach.


« Słonie, hibiskusy i koliber - Zapis 89 Bieg na ślepo - Zapis 91 »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)