18 maja 2011

Aga

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Larwy

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: nagoowadytarot

« Lucid dream (?) Duch »
1)Trzy kobiety, kąpałyśmy się na basenie, potem było jakieś nurkowanie. Przeszłyśmy na drugą stronę, wyskakując jak delfiny z krystalicznej wody. Po drugiej stronie czekał na nas ktoś. Miał czarny nieduży samochód, jak Wartburg. Wskazywał nam zamek, tam miałyśmy się udać. Kiedy opowiadał o zamku nie było go widać, Garbus powiedział: Nie martw się zaraz go zobaczysz. Po czym wyrósł nagle przed naszymi oczami. Człowieka nie widziałam, samochód jakby z ukosa z mojej lewej, a potem byłam w środku. Zamek był z czerwonej cegły, miał dwie wieże. Pomyślałam sobie że ten obraz który widzę jest jak na karcie Tarota-Księżyc. Poszłyśmy tam. Ganiałyśmy po zacienionych ogrodach, po klepiskach, było tam wiele różnych przedmiotów. Byłyśmy nagie chyba. Nie wiem dlaczego miałyśmy tam być. Później wracałyśmy kierując się pod górkę i nagle zobaczyłam na ciele białe larwy wczepiały się we mnie wszędzie. Niektóre wyrywałam z pępka z rąk w okolicy łokcia, w końcu się obudziłam i pomyślałam sobie że dobrze, że to tylko sen. Była 2.45 Zastanawiałam się co to mogło być, czy one chciały mnie rozłożyć? Autentycznie miałam wrażenie że umieram, że zjedzą mnie żywcem. Przypomniałam sobie inny sen gdy śniło mi się jak z mojego mózgu wychodzą rosną szparagi białe i długie ...

samochód to był raczej Volkswagen Garbus

Sen miałam tydzień temu

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Lucid dream (?) Duch »

komentarze

[foto]

1. Trudne sny z robalami • autor: Roman Kam2011-05-19 00:29:36

Mi się pojawił robal w łazience, wychynął z pomiędzy dwóch rur a potem spojrzałem w lustro i już nie poznałem siebie, coś mi się z twarzą zrobiło. Ogarnęła mnie taka trwoga, że się obudziłem.

Już w realu, następnego dnia zażyłem substancję, która miała zadziałać i nie zadziałała. Zasnąłem znużony, lecz po chwili obudziły mnie mdłości. Poszedłem do łazienki, obmyłem twarz, spojrzałem w lustro i wiedziałem, że coś się zmienia, że za chwilę coś się wydarzy. Nie miałem wcześniejszych doświadczeń z tą substancją. Nie wiedziałem, czego się mogę spodziewać. Położyłem się do łóżka i pokonawszy strach, przeżyłem długą, piękną i uczącą podróż.

2. sny z robalami • autor: Nierozpoznany#2482011-05-23 22:17:46

pojawiały się przy przepracowywaniu przeszłości, ale tamte wybijałam...

3. cykady • autor: Nierozpoznany#2482011-05-23 22:58:43

interesowałam się tematem przed pojawieniem się snu, szczególnie w kulturze Maorysów, że są symbolem reinkarnacji
...a co z tzw"efektem motyla". Na jawie pomyślałam również o wenflonach i ciałopaleniu. Po śnie z trupem zastanawiałam się czy tę również uśmiercić.

4. Przy okazji takich dziwactw, • autor: Nierozpoznany#2482011-11-19 23:50:45

Przy okazji takich dziwactw, śniłam dużo wcześniej, że ktoś wkłada mi do ust zielonego węża i się dusiłam, po jakimś czasie dłuższym bo o śnie niemal zapomniałam robiono mi endoskopie-okropne. Dzisiaj analizując larwy mam wrażenie że to pozostałości po szpitalu i narkozie w pewnym sensie szok, kiedy się idzie na operację...Podświadomość tworzy ...teraz tak myślę, z perspektywy czasu.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)