zdjęcie Autora

24 lipca 2012

Alicja

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Lądowanie i malowanie

Kategoria: Sny i wizje

« Dziwne przepytywanki Lokatorzy w szafie »
Leciałam gdzieś z koleżanką i mieliśmy właśnie lądować. Nie wiem czy to był koniec lotu czy tylko międzylądowanie.Było chyba 3 członków załogi i jeden mial wysiąść bo szedł na urlop.
Zgadaliśmy się jakoś z tymi facetami i jeden z nich powiedział żeby tu nic nie jeść bo jedzenie jest bardzo nie dobre. ie wiedziałam czy w samolocie czy na miejscu? W każdym razie potwierdziłyśmy,że tak jak najbardziej jedzenie przygotowywane zbiorowo może byc nie dobre.
Potem kupiłam chyba jakieś mieszkanie,ale ktoś tam był jeszcze(jakby poprzedni lokatorzy) i zastanawiałam się czy mnie nie oszukano sprzedając to mieszkanie. Ktoś mi powiedział,że tu studentów dużo mieszka.
Nagle znalazłam się w jakimś mieszkaniu z moją przyjaciółką. już wychodziłam a ona wskoczyła jeszcze na chwile do toalety. Pomyslałam,że już pójde . Wyszłam przed drzwi i zobaczyłam,że 2 facetów na golasa bierze się do malowania. Trochę się zdziwiłam,ale oni nie byli skrępowani. Jeszcze wybiegła za mną moja przyjaciółka i prosiła żeby jej coś zostawić.....

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Dziwne przepytywanki Lokatorzy w szafie »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)