zdjęcie Autora

04 września 2012

Karol Żelazny

z cyklu: Złoty Środek (odcinków: 79)

Lepsza metoda dowiedzenia się... różnych rzeczy


« Widzisz mrówki? Ogromna krowa »

Serum prawdy – to substancja psychoaktywna za pomocą której można uzyskać informacje od człowieka, który nie może lub nie chce ich ujawnić. Używana jest w trakcie przesłuchań przez policję i służby specjalne , choć prawo międzynarodowe tego zakazuje, traktując jako formę tortur. Do środków wykorzystywanych jako serum prawdy należą tiopental, skopolamina i LSD.

Wykrywacze kłamstw, tortury, np. water-boarding nie tak dawno jeszcze stosowane przez armię Amerykańską w celu wydobycia zeznań i inne kreatywne pomysły na dowiedzenie się tego czy tamtego takie jak szpiegostwo. Czy naprawdę trzeba zadawać tyle bólu, zatruwać planetę nienawiścią aby uzyskać zeznania które stracą wartość za 5 minut? Jest lepsza metoda!

Jeśli naprawdę potrzebujesz wiedzieć, nie po to aby zaspokoić swoją ciekawość albo zaszkodzić komuś, wtedy w zaciszu swojego pokoju zrób zwyczajnie Technikę Trzech Scen kursu UltraMind.

Jedna z absolwentek UltraMind, agentka sprzedaży nieruchomości, przysłała mi któregoś dnia e-mail opisującą jak użyła Techniki Trzech Scen, aby uzyskać informacje niezbędne do zamknięcia sprzedaży.

Sprawa przedstawiła się następująca: jej klientka, przez kilka dni z rzędu składała oferty na różne nieruchomości z rana, aby wycofać je wieczorem. Na pytanie agentki czemu tak robi, odpowiedziała że mieszkania podobają się jej z rana a wieczorem tracą swój urok. Nasza agentka była przekonana że tu coś nie gra! Postanowiła zrobić Technikę Trzech Scen w celu wyjaśnienia sytuacji. W drugiej scenie wyobraziła sobie, że siedzi z tą klientką w pubie rozmawiając. Scena kończyła się pytaniem: Powiedz mi czemu wycofujesz te oferty? W wyobraźni agentki klientka odpowiada: muszę ci coś wyznać. Koniec sceny!

Następnego dnia klientka zadzwoniła do naszej agentki mówiąc: muszę ci coś powiedzieć. Mój ojciec który w połowie finansuje zakup mieszkania, uważa że nie potrafię powziąć dobrej decyzji i zmusza mnie do wycofania tych ofert. Proszę, pomóż mi przekonać go że potrafię wybrać.

Sytuacja wyjaśniona. Transakcja zakończona w 5 dni.

Potrzebujesz wiedzieć?

Masz dwie opcje, zainwestować w serum prawdy albo w kurs UltraMind:)

Złoty Środek: wstęp na końcu

Pewien człowiek był ścigany przez tygrysa, kiedy znalazł się na skraju stromej skarpy. Czepiając się krzaków i korzeni zaczął spuszczać się w dół. "Jestem uratowany" pomyślał, kiedy ku swojemu przerażeniu zobaczył drugiego tygrysa czekającego go na dole.

Nagle zauważył dziką truskawkę, rosnącą na prawie pionowej powierzchni skarpy. Zerwał ją i włożył do ust. Była tak smaczna, że przez chwilę zapomniał o tygrysach, rozkoszując się słodyczą truskawki rozpływającej się w jego ustach.

Ten blog jest właśnie o tej truskawce :)


« Widzisz mrówki? Ogromna krowa »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)