zdjęcie Autora

21 sierpnia 2018

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Liczenie liter w utworze

Kategoria: Sny i wizje

« Wesele Sen o przewodniku »
Bardzo dziwny, ciekawy i dość niepokojący sen. Śniło mi się, że jakaś dziewczynka (moja córka??) miała za zadanie nauczenia się jakiegoś utworu na pamięć (brzmiało to trochę jak kolęda) i dodatkowo, miała policzyć ile liter jest w całym utworze. Utworu się nauczyła, ale o ilości liter zapomniała, nie zdążyła. Nie wiem. Starałem się jej pomóc. W internecie szukałem tego utworu, chciałem go otworzyć w Wordzie lub czymś podobnym, żeby mi policzyło ilość liter. Utwór znalazłem, ale w telefonie nie miałem edytora, w panice próbowałem to jakoś zainstalować, jakby od tego zależało moje/jej życie. W końcu znalazłem w sieci informacje o ilości liter. Najpierw było to 8192 później inna wersja 7916? Powstał spór z nauczycielem, czy odstępy to też litery, czy nowe linie to znak czy po prostu nowa linia itd itd. Wszystko chyba się dobrze skończyło, bo pytanie/zadanie było nieprecyzyjne w treści.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Wesele Sen o przewodniku »

komentarze

[foto]

1. Zadanie dla numerologów • autor: Wojciech Jóźwiak2018-08-21 08:52:24

Zadanie dla numerologów: co te liczby znaczą, 8192, 7916? I czy w ogóle liczby nadane kanałem snu są numerologicznie interpretowalne?
Nauczyciel (w śnie) to postać jakoś bogo-podobna.
[foto]

2. Dodatek do snu • autor: Kahuna2018-08-21 09:41:48

W tej chwili przypomniałem sobie o jednym szczególe. Dziwny to szczegół, ale przez to wydaje się ważny. Otóż, aby udowodnić, że litery są policzone dziewczynka (a przez to i ja) każdą literę oznaczaliśmy odłamując ogromny zszywacz biurowy. Normalnie, wiadomo, są ze sobą spięte malutkie, szare druciki które się wkłada do zszywacza. To coś, było wielkości ręki dorosłego człowieka. Było brązowe, polakierowane na wysoki połysk, ale wciąż było to drutem do zszywacza w magazynku. 
[foto]

3. Głęboka analiza • autor: Wojciech Jóźwiak2018-08-21 13:00:11

Na mój rozum ten sen namawia do głębszej analizy tego, co robisz, czym się zajmujesz. Liczenie liter w tym, co się mówi, jest czynnością ... no właśnie, aż trudno ją określić: nie z tego świata. Nie z naszego zwykłego poziomu funkcjonowania. Ale to jest właśnie ten przykład głębokiej analizy. Każde zliczenie litery było odnotowywane przez odłamanie zszywacza: to też ważny punkt, ponieważ mówi, że to, co powinieneś głęboko przeanalizować, jest tym, co łączy-wiąże, co spaja w jedno Twoje życiowe przedsięwzięcia.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)