zdjęcie Autora

20 maja 2011

KK

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Ślub dla zasady?

Kategoria: Sny i wizje

« Stalowa tancerka Żywe trupy »
Śnił mi się kolega, z którym jakiś czas temu coś mnie łączyło, ale była to czysta fizyka, zero chemii. Nagle powstało i nagle się skończyło.

Mieliśmy wziąć ślub, ale traktowaliśmy to jak konieczność i rzecz naturalną, żadne z nas się z tego nie cieszyło. Miał się odbyć ok 15.30, a o 15-tej ja wciąż nie zaczęłam się nawet do niego ubierać. W końcu moja mama powiedziała, że ślub będzie o 17-tej. Chodziliśmy wszyscy po łące i ogrodzie obok mojego domu rodzinnego jakbyśmy chcieli go uniknąć.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Stalowa tancerka Żywe trupy »

komentarze

[foto]

1. To wierzchołek góry lodowej... • autor: Wojciech Jóźwiak2011-05-22 00:08:20

Droga KK, ten sen to istny wierzchołek góry lodowej... Mnóstwo zależy tu od kontekstu. Kiedy ten sen miałaś. Czy jesteś już mężatką (z innym) czy nadal panienką. Co Cię łaczy z matką - czy np. jesteś od niej zależna, czy odpępniona. Czy sen postrzegasz jako aktualny czyli dotyczący Twoich bieżących problemów, czy historyczny?
Te godziny mogą mieć osobne znaczenie: że "nie 15 tylko 17". Te liczby mogą odnosić się do czegoś innego - por. mój sen Pies bankier gdzie numer strony w książce, 67, naprawde wskazywał na Radio Zet.
Jedno dla mnie jest (prawie) pewne: sen mówi o twoim związku z matką, który jest nadmiernie ścisły. Pocieszę, że to nic osobliwego, jakieś 80% kobiet żyje ZAHIPNOTYZOWANE przez swoje matki.

2. Re: • autor: Nierozpoznany#74802011-05-22 11:32:41

Sen miałam w tym tygodniu, 2-3 dni temu. Ten związek był w trakcie poprzednich wakacji, od tej pory jestem sama. Od matki jestem "odpępniona" od lat, mieszkam daleko od niej i w żaden sposób nie podlegam jej wpływom, o wiele rzeczy się kłócimy.
Nie wiem jak rozumieć ten sen. Może chodzi o to, że ona uważa, że w tym wieku powinnam już wyjść za mąż i założyć rodzinę, a ja tak naprawdę tego nie chcę.

3. Presja • autor: Nierozpoznany#53282011-05-27 13:03:52

Nie chcesz ślubu i próbujesz go odwołać, zwlekając z przygotowaniami. Zauważa to Twoja mama i przenosi go w czasie tak abyś zdążyła się jednak przygotować.
Myślę, że ten sen pokazuje dużą presje ze strony matki abyś zawarła małżeństwo. Ważne są również inne czynniki, takie jak ogólnie przyjęte społecznie normy i świadomość tego, ze się w nich nie mieścisz lub za jakiś czas tak będzie.
Sen wywołany został przez presję, która jest dodatkowo wzmacniana przez różnice zdań miedzy Tobą a matką.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)