21 lutego 2012

Nikea

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Mężczyzna z narzędziem w zębach

Kategoria: Sny i wizje

« Rodzinny galimatias Egzamin »
Myję dużą sklepową witrynę , ale sklep jest zamknięty, bardzo bym chciała do niego wejść. Podchodzi do mnie młody mężczyzna i nic nie mówiąc otwiera bardzo szeroko usta , gestem dłoni zachęca mnie bym podeszła bliżej i dokładnie przyglądała się co robi.Zaglądam do jego otwartych ust i widzę jak bardzo sprawnie językiem wyciąga z zębów kawałek metalu ( wygląda to jak połówka spinacza do papieru ), po czym podaje mi przedmiot i mówi że teraz powinnam otworzyć sklep .

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Rodzinny galimatias Egzamin »

komentarze

1. klucz w ustach • autor: Nierozpoznany#35272012-02-23 09:00:16

Czyścisz witrynę sklepową (spojrzenie na świat?), próbujesz dostać się do sklepu, jednak jest zamknięty. W sklepie dokonujemy transakcji, zaopatrujemy się w towar, wiadomo. Nikea ty na razie nie możesz wejść, bo jest on zamknięty...Paradoksalnie powiedziałabym, że ten nieznany ci facet, który chowa "klucz w ustach" to męska część ciebie. Posiadasz ten klucz, by otworzyć ten sklep, jednak najpierw musiałabyś otworzyć się na "swój męski potencjał"...tak czuję, a ty?

2. Hej Viki • autor: Nierozpoznany#33732012-02-23 21:52:13

Sen związany jest z moimi planami zawodowymi i wiążącymi się z tym przeszkodami , które muszę najpierw pokonać aby osiągnąć to czego chce.Wiem że jestem blisko .Tego mężczyznę "odczytuję " jako mojego osobistego doradcę a tan mały przedmiot w jego ustach jest jak niepozorny mały wytrych , który należy tyko wypróbować .Może w komunikowaniu się muszę coś zmienić lub nie szukać rozwiązań na siłę.Znależ odpowiednie" hasło "a drzwi otworzą się.
Viki jestem kobietą , która posiada męskie cechy charakteru co przekłada się to na życie codzienne ,choć nie obce mi jest uleganie emocjom , uważam że moja "męska część duszy " jest otwarta i umiem z niej korzystać.

Pozdrawiam

3. Hej Nikea • autor: Nierozpoznany#35272012-02-24 08:48:25

Hej Nikea myślę, że mogę interpretować czyjś sen tak jak ja go czuję, nie musisz się zgadzać ze mną. To dobrze, że jesteś przekonana,iż twoja "męska część duszy " jest otwarta i umiesz z niej korzystać”. I uważam Nikea, że akcentowanie tej części miało powód: zabolało cię to jak ja czuję twój sen? (a nie było w tym żadnej złośliwości. Teraz to się zastanawiam czy interpretować czyjeś sny, gdy nie czuję je w sposób pozytywny?

4. Viki- odp • autor: Nierozpoznany#33732012-02-24 09:20:09

Cenie sobie twoje wpisy pod moimi snami .Nic mnie nie zabolało i nie czuje się w żaden sposób urażona , po prostu napisałam jasną odpowiedż :).
Pozdrawiam

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)