zdjęcie Autora

22 sierpnia 2019

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Mężczyźni przyszli z odwiedzinami

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: dommężczyznamistrz

« Kobiety, piersi i moja nagość Gnijąca moja była »
Ciekawie łączący się sen, z tymi o kobietach. Dziś śniłem o mężczyznach. Przyszli do mnie do domu, tego w którym teraz mieszkam. Zupełnie bez zapowiedzi, nieoczekiwanie, przyszło ich 4, może 5. Dwóch poznałem od razu, reszty twarzy nie widziałem, ale wiem na pewno, że byli to mężczyźni, którzy byli lub są ważni w moim życiu. Którym coś zawdzięczam, których podziwiałem/podziwiam. Których cenię. Wszystko byłoby normalnie, gdyby nie fakt, że byli nienaturalnie wielcy. Byli olbrzymami wzrostu około 3 metrów. Moje zaskoczenie i radość była ogromna. Totalne zdziwienie, bo okazało się (chociaż tylko we śnie), że oni się znają. Po prostu umówili się i postanowili mnie odwiedzić :) Wesoła gromadka olbrzymów, kręciła się po mieszkaniu. Bardzo wesoły sen.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2019-08-25)« Kobiety, piersi i moja nagość Gnijąca moja była »

komentarze

[foto]

1. Karnacja • autor: Kahuna2019-08-22 16:35:35

No to musieli być pozytywni. Obaj mężczyźni, których twarze widziałem, byli nienaturalnie wręcz biali i mieli bardzo gładką skórę na twarzy. :) 
[foto]

2. Zniknął wpis Dariusza? • autor: Kahuna2019-08-22 16:38:27

Jeszcze przed chwilą był wpis Dariusza, a teraz brak. Mój komentarz dotyczył informacji zawartych w komentarzu Dariusza.
Na szczęście mam co zapisanego:

Dariusz napisał:

Postacie o wyższym wzroście od nas, symbolizują byty o wyższej świadomości. I na odwrót niższy, to byt o niższej od nas świadomości. Wysoki wcale nie oznacza że to postać dla nas pozytywna (np. Mahakala, czyli strażnik 8/1 nie puści nas wyżej ze względu na nasz cień). Choć wesoła narracja snu sugeruje, że to jacyś pozytywni goście.Warto zwrócić uwagę na karnacje gości. Ciemne karnacje, np. cygani sugerują nam  podejrzanych typów, a jasne na odwrót pozytywne.  

3. Ja go usunąłem bo nie miałem pewności czy Ciebie interesują moje interpretacje • autor: Nierozpoznany#107452019-08-22 19:10:36

Sorki ja go usunąłem. najpierw napisałem, a później pomyślałem że ktoś może mieć do mnie uwagi  że się wymądrzam lub kogoś pouczam. Ale widzę że go zapisałeś, opublikowałeś i nie masz do mnie uwag, więc jest ok. Generalnie chyba te odwiedziny są pozytywne i można się spytać po co one były. Być może nowe sny to pokażą.
[foto]

4. :) • autor: Kahuna2019-08-22 19:22:50

Dariuszu
Moim zdaniem, skoro publikuję swoje sny, liczę się z tym, że ktoś pokusi się o komentarz. Jak napisałem wcześniej, przy śnie o kobietach, Twój wpis jest ciekawy. Nie odbieram komentarzy jako pouczania. Wprost przeciwnie, jako naukę, bo sam nie znam się na snach, choć ich "produkcja" w mojej głowie jest spora :) Dziękuję więc, że masz chęć pisania tych notatek :)

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)