zdjęcie Autora

20 czerwca 2020

Sandra Dumroc

z cyklu: Dziennik Sandry Dumroc (odcinków: 125)

Miesiącznica roczna i gniazdo szerszeni - Zapis 108

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: przestrzeńrodzinaroślinasprzątaniezwierzę groźne

« Wizja w Chaosie - Zapis 107 Fioletowy płaszcz - Zapis 109 »
Sen z 18.06.2020

Widziałam Judaszowe srebrniki ;) zrywałam je wytrwale, bo były już gotowe do zbiorów. Miały w pełni wykształcone owocostany, tylko że były pomarańczowe, cała roślina była pomarańczowa. I też, ciężko było odłamać poszczególne gałązki, tak jakby nie były całkiem suche. Oderwałam trzy, nic więcej nie zapamiętałam.

Sen z 19.06.2020

Byłam u siebie w domu razem z dziećmi. Naszło mnie na porządki, wzięłam rurę od odkurzacza i zaczęłam ściągać pajęczyny przy suficie w kuchni. Odkurzam i patrzę a tu wisi takie wielkie gniazdo, w kształcie pszczoły z głową do dołu i pomyślałam, że to szerszenie je zrobiły. Ostrożnie ominęłam je rurą, żeby ich nie prowokować, odkurzyłam dookoła niego i wyszłam na zewnątrz. Chciałam zadzwonić po strażaków, ale jakoś tak zaczęłam myśleć, że nie mam gaśnicy, jak nie mam, to nie przyjadą, a że w sumie to żadnego szerszenia nie widziałam, tylko chyba parę pszczół przy tym gnieździe... (ja miałam naprawdę dwa lata temu kolonię szerszeni na posesji, które przez miesiąc wieczorem stukały w każde okno, gdzie paliło się światło, ale pewnego dnia kolonia się wyniosła. Prawdopodobnie to zostało w podświadomości, że rój z gniazda i tak odejdzie, więc nie ma co zawracać sobie głowy akcjami).
Na podwórku siedziały dwie młode kobiety, kolorowo i tandetnie ubrane, miały niby u mnie nocować, ale coś mi się nie spodobało i wygoniłam je za ogrodzenie. Stały za płotem i dziwnie się patrzyły, ale pomyślałam, że mam to w nosie .

Dziennik Sandry Dumroc: wstęp na końcu

Od 2017 dokumentuję drogę w snach.
Na początku była trochę wyboista, ale zaczyna być coraz bardziej spójna i zamknięta w konkretnej formie.
Sandra Dumroc jest moim awatarem w snach.

Korekta przez: Radek Ziemic (2020-06-20)« Wizja w Chaosie - Zapis 107 Fioletowy płaszcz - Zapis 109 »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)