zdjęcie Autora

23 marca 2020

Marcin Michalik

z cyklu: Tarot i inne doświadczenia (odcinków: 29)

Moje nowe OOBE: Obcy w pokoju

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: jasny senOBEwizje

« Istotność naszych snów

Moje ostatnie OOBE

Miałem dziś dość nietypowe wyjście z ciała. Cała faza zaczęła się od świadomego snu. Znalazłem się na swoim swoim osiedlu, gdzie panowało lato i piękna słoneczna pogoda. Byłem świeżo po rozmowie ze swoją znajomą. Żartowaliśmy dużo na temat naszej ostatniej imprezy. Postanowiłem wykorzystać technikę polegającą na wbiciu się w ziemie, aby następnie ponownie wyjść na powierzchnię. W taki sposób usuwamy całą strukturę snu mając przed sobą ciemność, natomiast wynurzając się trafiamy do częściowego paraliżu, gdzie następuje proces oobe. Jednakże co ciekawe, przed samym przebiciem się przez spód ziemi poczułem metal, z którym musiałem nieco się namęczyć wyginając go na różne strony.

W końcu znalazłem się w swoim pokoju cofając się niejako w czasie. Umeblowanie pomieszczenia w stu procentach przypominało te sprzed dobrych kilku lat. Przy oknie zauważyłem stojącą nastoletnią dziewczynę, która bacznie obserwowała coś za szybą. Po kilku sekundach moje oczy dostrzegły równie młodego co moja poprzednia bohaterka chłopaka próbującego przekazać jej coś ważnego. W pewnym momencie ludzie ci zaczęli całować się przez szkło. Był to dość komiczny widok. Po około 30 sekundach koleś ten w magiczny sposób zjawił sie w środku. W końcu nie wytrzymałem pytając się owej pary, czy przypadkiem za bardzo im nie przeszkadzam w konwersacji. Nastolatkowie olali mnie całkowicie. Minęło dobre kilka minut zanim chłopak wytłumaczył przede mną swoje nietypowe położenie, twierdząc, że znaleźli się oni tutaj przez pomyłkę.

Zupełnie nie rozumiem tej fazy. Podejrzewam, że były to jedne z wielu moich aspektów, lub jacyś ludzie, którzy zabłądzili w astralu.« Istotność naszych snów

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)