zdjęcie Autora

13 czerwca 2011

Akalaramaga

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

monety na strychu

Kategoria: Sny i wizje

« We dwóch nad pra-wodami Operacja chirurgiczna »
Miałam wcześniej dużo snów o mojej rodzinie i śmierci i dużo problemów z pieniędzmi. W końcu przyśniło mi się że idę na strych w domu moic dziadków, gdzie mieszkam z jakimiś koleżankami ze studiów.Jest tam jakby jakaś stancja (część poprzedzającego snu o studiach, stancjach, wynajetych mieszkaniach). Śniło mi się że na tym strychu jest piwnica, do której schodzę. Jest tam pełno rupieci i skarbów. Znajduję jakieś konfitury i monety. Monety są srebrne. Tak myślę. I wyobrażam sobie że można je sprzedać na allegro. We śnie, mimo że fabuła jest przyjemna, czai się trochę niepokoju. Wchodzenie do piwnicy nie jest łatwe. Skarby nie są oczywistymi skarbami.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« We dwóch nad pra-wodami Operacja chirurgiczna »

komentarze

1. znalezione skarby • autor: Nierozpoznany#35272011-06-15 13:24:03

Śnisz o skarbach, które znajdujesz w piwnicy (do której schodzisz przez strych). Piwnica to twoja podświadomość, a strych (nie jest "pod ziemią") to twoja świadomość, to co dzieje się w "realu".Skarby, które znajdujesz konfitury i srebrne monety są bardzo cenne. Srebrną monetę porównałabym do Księżyca (złotą do słońca) W pozytywnym znaczeniu to kobiecość, poczucie bezpieczeństwa, wrażliwość, uczuciowość, kojarzy się go z macierzyństwem, płodnością. Ponieważ znalazłaś także konfitury, one wg mnie to sama słodycz, wytwarza się je domowym sposobem. Myślę, że te wartości (symbol złotych monet) wyniosłaś z domu dziadków (bo właśnie tam je znajdujesz) i to są twoje skarby. Chcesz dokonać transakcji-sprzedać te monety na allegro. Myślę, że jesteś gotowa na stworzenie własnej rodziny bądź na macierzyństwo, które na pewno będzie udane w realu.

2. Do Koy • autor: Nierozpoznany#35272011-06-22 20:07:18

Napisz czy interpretacja, którą tu napisałam jest w jakiś sposób przydatna i czy pasuje do twojej obecnej sytuacji w realu ok?

3. Zdecydowanie dobra interpretacja. Tak • autor: Nierozpoznany#61402011-07-07 21:17:27

Zdecydowanie dobra interpretacja. Tak myślę, bo sama widzę ten sen podobnie. Dziękuję :)

4. :) • autor: Nierozpoznany#35272011-07-07 21:47:20

Cieszę się, że ci pasuje...

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)