zdjęcie Autora

16 sierpnia 2017

Helka

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Mozaika senna
Dzisiejszy poranny natłok kilku snów

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: owady

« Inqbus Rynek nr 2 Fotograf hermafrodyta »
Sen 1
Stoję w przebieralni, mam brać udział w produkcji filmów porno. Widzę jak po moim ubraniu leżącym na podłodze (niebieskie męskie slipy!!!) biegną pająki, więc je zabijam. Jeden niewielki ucieka, a ja przymykam na to oko.

Sen 2
Wysiadam z granatowego samochodu pod szarą wytwórnią filmową/dyskoteką. Za moimi plecami przejechał żółty sportowy wóz, który zahaczył mnie o łydkę. Podeszłam do niego i kopnęłam w zderzak. Pijany i naćpany kierowca wytoczył się zza kółka i kopnął w odwecie w mój wóz. Za nim podjechał kolejny pijany kierowca (jego kolega) w czerwonym wozie, więc uznałam, że nie pora na wychowawcze konfrontacje i schowałam się do swojego auta aby ich przeczekać. Pijani weszli do dyskoteki.

Sen 3
Stoję w bardzo długiej kolejce, właściwie nie widać po co. Kiedy zbliża się moja kolej, wołam siostrzeńca, bo czekamy na pobranie krwi. On się bardzo boi i potwornie drżą mu ręce, więc chwytam jego dłoń, by go uspokoić i by można było pobrać jego krew. Zabieg się udaje.

Sen 4
Chodzę zabytkowymi ulicami miasta. Podziwiam przepiękną kamienicę i nagle dochodzę do wniosku, że skoro mam o czymś marzyć, to będę marzyła o konkretnym mieszkaniu w tejże kamienicy. Za chwilę to właśnie mieszkanie jest moje.

Sen 5
Nadal spaceruję po zabytkowym mieście . Widzę przepiękną boczną uliczkę, pomyślałam, że chciałabym pracować w takim miejscu. Za chwilę oglądam lokal, który planuję wynająć do pracy, okazuje się, że spełnia wszystkie moje oczekiwania i jest na tyłach ulicy, o której myślałam poprzednio.

Sen 6
Pracuję w mojej dawnej firmie. Na tym samym stanowisku, ale nie mam zbyt dużo pracy, żadnych zleceń. Przychodzi koleżanka i mówi, że mam przejść do działu analiz. Za chwilę inna każe robić coś jeszcze w innym dziale. Buntuję się i informuję, że one nie są moim szefem, nie mają prawa zarządzać moją pracą.  Próbuję szukać prezesa, widzę jego gabinet oraz jego sylwetkę przy biurku, ale jest niedostępny - jakby w innej równoległej rzeczywistości. Nie mogę tam wejść.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Inqbus Rynek nr 2 Fotograf hermafrodyta »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)