zdjęcie Autora

02 listopada 2015

Renata Dominiak

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Mycie głowy

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: kąpielnago

« Hotel 7 gwiazdkowy i parasol nad miastem Pchanie malucha »
02.11.2015

Jestem w łazience w mieszkaniu,w którym byłam z Mamą i Bratem przez 10 lat. Rozbieram się (rozbieranie w snach zawsze sprawia mi kłopot), mam sporo ubrań na sobie, zdejmuję je z lekkim oporem. 
Po prawej stronie tuż za mną na pralce leży paczuszka, a w niej ziarna, wyróżniają się nasiona czerwonej fasoli. Wchodzi do łazienki Wojtek B. i pyta skąd to mam. Odpowiadam, że Krzysiu kupił. Sprzedaj mi to, mówi, ale ja nie chcę. To jest moje. Pyta, za ile to kupił... za 40 zł, odpowiadam, ale nie wiem, czy jest to cena dla niego. 
Wchodzę do wanny rozebrana, udało mi się. Wyciągam z szafki wiszącej po prawej stronie szampon, jakiś specjalny, dobry. Napisy nie są chyba po polsku, ale nie czytam. Wierzę w jego skuteczność. Odkładam szampon na półkę. W szafce jest więcej takich specyfików. Namydlam głowę, mam pianę na włosach. Palcami, paznokciami pobudzam również skórę głowy. Myję głowę. Stoję w wannie prawym bokiem do drzwi, naga. Odnoszę wrażenie, że drzwi nie były raczej zamknięte, albo nie miało to znaczenia.
Po lewej stronie lekko z tyłu w tej łazience jeszcze ktoś był, troszkę jakby dziecko, nie wiem... Czułam jego obecność, ale nie zwracałam na niego uwagi.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2015-11-02)« Hotel 7 gwiazdkowy i parasol nad miastem Pchanie malucha »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)