20 czerwca 2011

Aga

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2517)

Nalot

Kategoria: Sny i wizje

« Podwodna inicjacja Dworzec »
Na skale wisiał biały silnie opalony człowiek który miał być strącony w dół, na szczycie góry stało dwóch Indian ubranych w stroje (wodzowie lub szamani) aby spłukać wiszącego lali na niego wodę z wiader. Ten co wisiał był wściekły, czekała go śmierć. We wściekłości przeklął ziemię.

Ileś czasu później na tej samej ziemi mieszkali biali ludzie, Wybudowano miasto. W dużym domu mieszkało kilka rodzin. Jedno małżeństwo miało małe dziecko. Widzieli nalot bardzo nowoczesnych bezgłośnych śmigłowców. Pojazdy latające były srebrzyste i odbijały się świetlistymi punktami na niebie w jasny dzień, jak lusterka łapiące światło by kogoś oślepić. Ludzie czuli przestrach. W drugim większym bardzo przestronnym domu mieszkał starszy człowiek, był siwy ale sprawny, silny, zarządca. Prawie nie wychodził z domu, miał służącego. Mąż kobiety z dzieckiem przyszedł po radę, ludzie obawiali się kolejnego nalotu. Zobaczył bardzo przestronny dom, jasny, czysty, pusty, niemal bez mebli, na podłodze był połyskliwy parkiet. Zarządca nie lubił wychodzić ze swego domu, ale tym razem czuł że sprawy są poważne. Powiedział że ma klaustrofobię???

Kolejny nalot. Mąż zauważył ten nalot bo śmigłowce odbijały światło słoneczne. Schował dziecko pod chwasty i liście, inni zaczęli wchodzić pod stojący na słupach dom między belki, deski, chcieli się zakopać w ziemi. Nalot był błyskawiczny, Bezgłośne śmigłowce tym razem spuściły spadochroniarzy, i jakieś pakunki. Byli w srebrzystych skafandrach, wysocy, szczupli, twarze zasłaniały im czarne siatki, silnie plecione, jak kolczuga, tylko lekka, Atak był bezgłośny posiadali w rękach czarne gumowe rury o średnicy 5-6 cm, którymi po naciśnięciu ulatniał się trujący gaz, taką mieli broń. Ludzie umierali.

Inna wizja
Park w którym złodziej wykopał wszystkie nowe ławki, czarna zruszona ziemia, w różnych miejscach nasypy.

śniłam listopad 2009

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Podwodna inicjacja Dworzec »

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)