zdjęcie Autora

23 stycznia 2012

Alicja

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Nauka angielskiego

Kategoria: Sny i wizje

« Historia senna - epilog!!! Sen taty,Putin,rewolucja »
Sen z wczoraj. Przestępcy uczyli mnie angielskiego. Zresztą chyba nie tylko mnie. Tak ładnie w rządku stali. Pomyślałam,że to w ramach resocjalizacji takie zadanie mają:)

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Historia senna - epilog!!! Sen taty,Putin,rewolucja »

komentarze

1. Prawde mówiąc to tu • autor: Nierozpoznany#15472012-01-24 20:44:25

Prawde mówiąc to tu więcej było w tym śnie .Potem sobie przypomniałam. Opalałam sie na słoneczku i jakąś białą chustę wywiesiłam.Byłam bardzo zadowolona:) Nagle ktoś mi wiechał ze strasznymi wielkimy szarymi płachtami i zaczął mi zasłaniać słoneczko:( Zerwałam sie na równe nogi i zaczęłam moją chuste przewieszać żeby mi słoneczka nie zabrali. A potem ci przestępcy ładnie w słoneczku stali sobie.I zapisałam się....
[foto]

2. Zachęta do kariery? • autor: Wojciech Jóźwiak2012-01-25 13:00:12

Możliwe, Alicjo, że ten sen zachęca Cię po prostu i jawnie do... nauki angielskiego! Nawet jeśli już znasz ten język, to nie zaszkodzić go doszlifować. Jednocześnie język angielski jest symbolem czegoś innego lub szerszego. Czego? Po kolei. Sen dzieje się na plaży, ty leżysz i się opalasz, domyślamy się, że w swoim zacisznym „grajdole” lub w podobnej intymnej zagrodzie. Ten obraz symbolizuje Ciebie, jak znajdujesz się w sytuacji domowo-prywatnej, „u siebie” i zajmujesz się sobą. Nagle ktoś zasłania ci Słońce. Czyli: jest bliżej Słońca niż ty. Słońce w astrologicznej symbolice, którą nasza śniąca podświadomość dobrze rozumie, oznacza świat zewnętrzny, „wielki świat”, a także potężne instytucje i firmy, które w tym „wielkim świecie” działają, oraz ich równie potężnych szefów, dyrektorów, prezesów i prezydentów. Tymczasem tym kimś, kto stoi między tobą a Słońcem okazuje się... rządek przestępców, odsiadujących karę, którzy tutaj przyszli w roli nauczycieli. Nauczycieli angielskiego, który jest językiem światowym, językiem tego właśnie „wielkiego świata”. Robią to w tramach resocjalizacji, czyli jednocześnie naprawiają swoje błędy z przeszłości. I tu jest cały sens twojego snu: oto ten sen ci radzi, żebyś na wzór innych osób, które potrafiły naprawić swoje błędy z przeszłości, zajęła się nabywaniem jakiejś umiejętności, która potrzebna ci będzie w „światowej karierze”. I prócz tego, ten sen taką karierę Ci wróży. Porzucisz swoje „prywatne legowisko” i ruszysz „podbić wielki świat”. A przynajmniej taka możliwość cię pociąga.

3. Dzięki za interpretację.
Z
• autor: Nierozpoznany#15472012-01-25 13:18:06

Dzięki za interpretację.
Z moim angielskim jest kiepsko:( Uczę się uczę i słabe efekty. Trochę się przestraszyłam tą karierą. Wiem że mam misję,ale żeby międzynarodową.To dlaczego mi kłody pod nogi rzucało i mnie do klasy angielskiej nie chcieli przyjąć?Nie mogę metody na siebie znaleźć. Wpadłam w panikę:(

4. Nie nie to nie • autor: Nierozpoznany#15472012-01-25 14:39:22

Nie nie to nie ja zrobie karierę światową. Gdyby tak było przyjęli by mnie do tej klasy z językiem angielskim. To moja książka zrobi karierę. Już mam takich co obiecali,że mi korektę zrobią:) Ale ta książka to jeszcze nie teraz!

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)