zdjęcie Autora

21 sierpnia 2014

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Nielegalny pobyt w Turcji

Kategoria: Sny i wizje

« Kręcenie filmu, sprzedaż opon Połowy na Bałtyku »

Przebywałam w Turcji nielegalnie. Byliśmy na spotkaniu, gdzie uczestnicy w kręgu wymyślali hasła. Hasła pomagały w umacnianiu wiary w siebie.  Rozmawialiśmy na nim, jak przetrwać czas nielegalnego pobytu. Okazało się zaraz, że przyjechali Turcy, którzy nas imigrantów chcieli pozamykać w więzieniu. Atakowali nas, rzucając granatami. Wiedziałam, że jak zaczną strzelać, to mogą nawet przez mur kogoś postrzelić. Mnie i jeszcze jednej osobie udało się uciec przed aresztowaniem. Ale zaraz się okazało, że ponownie trafiłam na plac, gdzie nas złapano. Ewakuacja ludzi odbywała się samochodami. Z autobusu udało mi się uciec z powrotem na plac. Okazało się, że kilka osób nie zostało aresztowanych, kryło się po kątach. Próbowałam także ukryć się przed Turkami. Zaplanowane zostało przyjęcie. Nie miałam zaproszenia. Szłam jednak na nie, z czterema osobami. Przyjęcie zostało zorganizowane w miejscu, skąd Turcy dokonali ewakuacji ludzi. To miejsce było niebezpieczne. Turcy napadali tam też na bezbronnych ludzi. Zobaczyłam pochowanych po kątach ludzi. Ja jednak z Murzynem postanowiłam wejść na to przyjęcie. Murzyn był starszy, wyglądem przypominał znanego aktora, Morgana Freemana. Weszliśmy, usiedliśmy na schodach i czekaliśmy na imprezę główną, myśląc o tym, żeby nas nie wystrzelano jak kaczki. Dwie osoby zrezygnowały z wejścia na niebezpieczną imprezę.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2014-08-22)« Kręcenie filmu, sprzedaż opon Połowy na Bałtyku »

komentarze

[foto]

1. Kontynuacja/inny wątek mojego snu? • autor: Kahuna2014-08-22 09:45:30

Ciekawy przypadek. Jakbym czytał swój sen, ale "kręcony" z innej kamery. W moim śnie to ja i kolega mieliśmy wejść do tego klubu, ale zrezygnowaliśmy. Aresztowania u Ciebie, narkotyki i moje zachowanie w kinie w moim śnie. Jakbym to ja był sprawcą tego zamieszania u Ciebie. :-)

[foto]

2. Turcy... • autor: Alexandramag2014-08-22 18:24:08

U Ciebie temat z Turkami już chyba wcześniej występował. Zastanawia mnie jeden z wcześniejszych Twoich snów - "Terroryści są wśród nas". I dlaczego Turcy są niebezpieczni w moim śnie?
[foto]

3. Terroryści są wśród nas • autor: Kahuna2014-08-22 20:23:02

Faktycznie, Turcy pojawili się tam. Tyle, że nie byli niebezpieczni. Robili jakieś show z lewitacją. Niebezpieczni byli Gruzini. Teraz tak sobie myślę, że to chyba jedyni nazwani narodowościowo bohaterowie moich snów. Nazwani tak konkretnie. Pomijam demony, mieszkańców innych wymiarów czy przybyszy z kosmosu. Bo to bardzo ogólne określenia.
[foto]

4. Turcy • autor: Kahuna2014-08-22 20:33:29

Co do pytania dlaczego oni są niebezpieczni u Ciebie.. mówię Ci.. to ten sam sen, tylko widziany z Twojej perspektywy. Wszystko przez moje zachowanie w kinie i tego dzieciaka  (może to ten Wewnętrzny Bachor, o którym pisał dziś Wojtek :-)

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)