24 czerwca 2011

Nadia

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Nowe buty

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: nago

« Pod lodem Czaszka i karuzela »
W ogrodzie dziadka zakwitły kwiaty, jasnoniebieskie ostróżki. Ucieszyłam się, tym bardziej, że wiedziałam że dziadek od dawna nie żyje i od dawna tu nic nie rosło. Kwiaty rosły pojedynczo na brązowej ziemi bez trawy.
Z ogrodu przed podwórze poszłam w stroną mieszkania dziadków. Chciałam wejść do środka, bo wydawało mi się że to mój dom, że M. (mężczyzna, z którym się rozstałam) w nim mieszka. W ścianie jednak nie było drzwi. Zaczęłam się więc wspinać do małego okienka na pierwszym piętrze. Gdy dotarłam, okazało się, że nie da się przez nie wejść, że jest za małe, a futryna jest niestabilna i zaraz wypadnie. Pomyślałam wtedy, że nie muszę przecież pchać się przez okno od podwórza, mogę wejść drzwiami od frontu. Gdy tak pomyślałam znalazłam się w środku, w pokoju M.
Poszłam z M. do łóżka. Byliśmy nadzy i mieliśmy się kochać. Rozmawialiśmy przykryci prześcieradłem. Nagle znudziła mnie ta sytuacja, powiedziałam, że nic z tego nie będzie, że muszę już iść, że tak teraz będzie lepiej. Potrzebuję tylko butów, bo stare mi się skończyły.
Okazało się, że w tym mieszkaniu są moje rzeczy. Znalazłam w worku trzy pary butów - trampek, trochę podniszczonych i zakurzonych. Wzięłam najlepszą parę, granatowo-niebieską. Podobały mi się, bo były trochę bardziej kobiece. Miały rzemyki wokół kostki, ale okazało się, że trochę za krótkie i nie da się ich zawiązać. Nie przejęłam się tym jednak. Wiedziałam, że to tylko ozdoba, że buty bez rzemyków nic nie stracą z funkcjonalności.

Śniłam 25 lutego 2011
To pierwszy z trzech, śnionych kolejnych nocy snów o mojej sytuacji w związku.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Pod lodem Czaszka i karuzela »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)