zdjęcie Autora

06 maja 2020

Sandra Dumroc

z cyklu: Dziennik Sandry Dumroc (odcinków: 125)

Nowe wizytówki - Zapis 82

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: internetpracarozbieżność

« Zielono-złota suknia - Zapis 81 Godzina mojej śmierci 03:23 - Zapis 83 »

Sen z 05.05.2020

Znowu byłam w pracy, roboty miałam od groma. Kierownik przyjechał z miasta i przywiózł mi nowe wizytówki, tylko że były źle nadrukowane. Rozmiar tekstu był 3 razy za duży w stosunku do papieru, tak że nie widziałam nawet, jaką mam profesję. Wizytówka była biała, o perłowo-satynowym wykończeniu, coś miała centralnie, jak lekkie pociągnięcie pędzla, pastelowe odcienie, niebieskiego, różowego i jakiegoś tam. Na dole widziałam część jakiegoś napisu, był ze srebrnego brokatu, błyszczało to jak jak ta moja korona ze snu. Napis, prawdopodobnie nazwa, umieszczony był na wzór litery "v". Patrzyłam i patrzyłam, bo od razu porównałam je z wizytówkami, które mam w rzeczywistości, te nie były w moim"stylu" (moje obecne wizytówki są czarne, awers to moja nazwa i symbol asa pik w złocie, a rewers to dane firmy, również w złocie), a ta była tak inna, pastelowo-satynowa-srebrna i błyszczała jak te cekinowe sukienki z moich snów.
Mówię kierownikowi, że to się do niczego nie nadaje, bo zły nadruk i nic nie widać, a on mi na to, że to wersja próbna i następna partia będzie już ok, powiedział że numer telefonu mogę pisać na razie na odwrocie ręcznie.

Widziałam również raport z portalu społecznościowego, ile razy i kto wyświetlił zdjęcie, które wrzuciłam na stronę, z ostatniego dnia może trzy, ale dzień wcześniej przeogromna ilość rekordów.

Dziennik Sandry Dumroc: wstęp na końcu

Od 2017 dokumentuję drogę w snach.
Na początku była trochę wyboista, ale zaczyna być coraz bardziej spójna i zamknięta w konkretnej formie.
Sandra Dumroc jest moim awatarem w snach.

Korekta przez: Radek Ziemic (2020-05-06)« Zielono-złota suknia - Zapis 81 Godzina mojej śmierci 03:23 - Zapis 83 »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)