zdjęcie Autora

01 czerwca 2012

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 2 (odcinków: 151)

Co nowego w AstroAkademii? (i w Konnej Cafe)

Kategoria: Projekt Taraka

« Drim Więcej w prawej kolumnie »

Przybyły nowe wykłady, dostępne także z e-ulicy, czyli bez zalogowania – o synastriach czyli podobieństwach i przyciąganiu się horoskopów:

Są także nowe „lekcje” - te już dostępne tylko dla zalogowanych i „zaabonamentowanych” uczestników AstroAkademii:

W ramach Kursu wzięliśmy się ostro właśnie za synastrie i progresje sekundarne. Krótkie wyjaśnienie, co to jest. Synastria to metoda badania podobieństw między kosmogramami (tymi urodzeniowymi). Podobieństwa te wyjaśniają, dlaczego dwie osoby coś łączy, coś razem robią, a także (te podobieństwa) rzucają światło na charakter i trwałość i związku. Jaki to (może być) związek? Najczęściej badamy – bo najbardziej nas interesują – związki rodzinne i erotyczne: między kochankami, małżonkami, dzieckiem a rodzicami. Ale porównuje się tą metodą też przyjaciół, wspólników, szefów z podwładnymi, uczniów z mistrzami – i tak dalej. W zalinkowanym wyżej tekście badam związki w obrębie zespołu, który wygenerował filmową narodową amerykańską epopeję - „The Godfather” czyli „Ojciec chrzestny”. (Nawiasem, wielki wpływ znaku Barana...)

Progresja sekundarna to metoda badania czasu i przydarzających się wydarzeń, gdzie czas przeskalowuje się: obserwuje się go tak, jakby płynął 365.24 raza szybciej. Wtedy 1 dzień odpowiada 1 rokowi, a układ planet w N dni po czyimś narodzeniu odnosi się – więc i coś wróży! - do N-tego roku realnego życia. Na Kursie nie przyjmujemy progresji na wiarę, przeciwnie: badawczo je sprawdzamy: czy i kiedy „zadziałały”.

Jak widać, Kurs wypłynął na dwa nie do końca jeszcze poznane astro-morza... Ale prócz tych „autorskich” tematów, te osoby, które niedawno dołączyły, przerabiają podstawowe lekcje Kursu: te o budowie kosmogramów, o naturze planet i znaków, o aspektach, osiach, żywiołach... O całym tym astrologicznym „zoo”.


Informacja,którą będę uporczywie przypominał:

Do Kursu Astrologii (w ramach AstroAkademii) możesz zapisać się w każdej chwili i dołączyć w jego dowolnym miejscu, na każdym poziomie. Na Kursie są tematy zarówno dla (całkiem) początkujących, jak i dla zaawansowanych, i dla astrologicznych „średniaków”. Jak szybko będziesz pracować (studiować) na Kursie i jak długo na nim pozostaniesz, zależy tylko od Ciebie. Zasady udziału w Kursie pozwalają na wielką elastyczność co do rytmu zajęć. Więcej przeczytasz tu: Akademia Astrologii. Co możesz tu robić? - i tu: Kurs Podstaw Astrologii.Konna Cafe, nr 3, czerwiec 2012

Przy okazji zaanonsuję nowy numer „Konnej Cafe”, e-gazety w PDF'ie, którą wydaje moja córka, Gabriela Jóźwiak:

W środku m.i.:

  • Psychoterapia i rozwój osobisty w asyście koni
  • Horse Agility
  • Jest lato, są i muchy...
  • Hipokryptozoologia

- i wiele innych spraw interesujących nie tylko Koniarzy.


E-gazeta do pobrania w dwóch wersjach różniących się tylko jakością zdjęć:
6 MB (szybkie pobieranie)
37 MB (świetna jakość)


Auto-promo Taraki 2: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogu Auto-promo.


« Drim Więcej w prawej kolumnie »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)