Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.

Nowości Taraki

Teksty | Ogłoszenia | Sny | Komentarze | Przypomniane | Znaleziska

Sphaerocoris_annulus.jpg
Sphaerocoris annulus», oryg. foto»  

Tekst
na okładkę
[foto]
2019-04-19. Paweł Droździak: Pożar Notre Dame. Czy można przejmować się symbolami?»
Nie jest to z mojej strony czysta drwina, co tu piszę, tylko wyraz prawdziwej troski o to, co jest ludzkiego życia fundamentem, a mianowicie o proces nadawania znaczenia i o zwierzchność Symbolicznego tu chodzi nad Realnym. Co sprawia, że ma znaczenie ta katedra, a inna go nie ma? Co sprawia, że gargulce na dachu Notre Dame mają dla nas znaczenie, choć wcale nie są tak stare jak nam się wydaje, a inne figurki, na przykład figurki krasnali gipsowych do kupienia na warszawskiej wylotówce już tego znaczenia nie mają, choć w formie bywają nie mniej rewolucyjne?/.../ czytaj dalej»

Nowe teksty:

Wszystkie teksty »

Nowe sny i o snach:

Wszystkie sny »

Teksty dawne, przypomniane:

Nowo dodane ogłoszenia:

 • [foto] Kobiece poczucie własnej wartości». Krąg kobiet, ceremonie kobiece, medytacja, wizualizacja, arteterapia, malowanie, psychobiologia, vision quest, techniki i ceremonie szamańskie, taniec, śpiew, kontakt z naturą i żywiołami, budowanie relacji z własnym ciałem, gimnastyka słowiańska dla kobiet, joga, joga śmiechu, odpoczynek. Prowadzi Diana Poteralska-Łyżnik. Kaszuny k/Ornety 27 lipca do 3 sierpnia 2019. FB»

  (dodano 17-4-2019)
 • [foto] *PIENIĄDZE, PRACA I SUKCES a ukryte przekazy rodzinne.» Wydawnictwo Virgo zaprasza na szkolenie z psychogenealogii. Zobaczymy które wydarzenia z historii rodzinnej wpłynęły na naszą relację z pracą i pieniędzmi. Poszukamy ukrytych lojalności, delegacji rodzinnych i synchronii oraz zasobów w tych obszarach. Nauczymy się przygotowywać i odczytywać genogramy - specjalne drzewa rodowe, które będą tu narzędziem pracy. Prowadzi dr Barbara Tyboń – specjalistka od psychogenealogii, psychoterapeutka, wykładowczyni. 11 maja 2019 w Warszawie.

  (dodano 13-4-2019)
 • [foto] *Szałas potu na majówkę i Beltane» z ceremonią kakao i podróżami przy bębnie 30 kwietnia 2019 w Dukli na Podkarpaciu prowadzi Jan Szeliga
  (dodano 7-4-2019)
 • [foto] *Szczęście - Ścieżka Codzienności». XXVI wakacje z Akademią Życia: joga, ustawienia Hellingera, świadome oddychanie, medytacje, etniczne tańce w kręgu. A gdyby tak w ramach codziennej praktyki dać i wziąć - jeden uśmiech więcej, jedno dobre słowo więcej, jeden czuły dotyk więcej - ile dobrego do Twojego życia wniosłaby synergia takich drobnych chwil szczęścia? Ile, dzięki takiej praktyce codziennego szczęścia mógłbyś/mogłabyś przyjąć i dać - doświadczając przepływu i obfitości? 4-14 sierpnia 2019 w Przesiece k. Jeleniej Góry.

  (dodano 6-4-2019)
 • [foto] *Technologia neurofeedbacku oraz korzyści wynikające z podwyższania fal mózgowych» - wykład i kameralne spotkanie prowadzi dr James Hardt - założyciel Instytutu Biocybernaut. Zapewniamy tłumaczenie na polski. Udział w wydarzeniach tylko na zapisy (ograniczona liczba miejsc). 26 kwietnia (piątek) 2019 w Warszawie.

  (dodano 6-4-2019)

Aktualne ogłoszenia/imprezy »
Promocje: ogłoszenia stale aktualne »


Nowe komentarze:

Wszystkie komentarze »

Nowe znaleziska:

Wszystkie znaleziska »

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)