Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.

Nowości Taraki

Teksty | Ogłoszenia | Sny | Komentarze | Przypomniane | Znaleziska

Renska_Wies.jpg
Jacek Dittwald»: Pola w Reńskiej Wsi, akryl 2019»  

Tekst
na okładkę
[foto]
2019-07-21. Łukasz Łuczaj: Nie przerywać łańcucha wiedzy»
Niezwykle ważne jest zachowanie wszystkich ogniw wiedzy, które doprowadziły do cywilizacji cyfrowej. Na wypadek wielkiej burzy magnetycznej na słońcu. Może się okazać, że nie tylko zapomnieliśmy , jak się poluje czy uprawia rośliny w ogródku, ale także jak się wytapia metale, robi w prosty sposób prąd, kuje miecze i motyki. ...Czytaj dalej»

Nowe teksty:

Wszystkie teksty »

Nowe sny i o snach:

Wszystkie sny »

Teksty dawne, przypomniane:

Nowo dodane ogłoszenia:

 • [foto] Pokolenie czarodziejów z koniunkcją Neptun-Pluton». Webinarium z cyklu: Cykle planet w historii i polityce prowadzi Wojciech Jóźwiak. 24 lipca 2019, godz. 19:00 do 20:00 przez Internet
  (dodano 21-7-2019)
 • [foto] *Warsztaty „Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży. Szamańskie Odzyskiwanie mocy”» prowadzi Arvick Baghramian, niezwykła nauczycielka, współczesna szamanka i terapeutka, która stworzyła unikalny system wykorzystujący szamanizm w pracy terapeutycznej. Nowe Kawkowo koło Olsztyna 24-27 października 2019.

  (dodano 21-7-2019)
 • [foto] *Szczęście - Ścieżka Codzienności». XXVI wakacje z Akademią Życia: joga, ustawienia Hellingera, świadome oddychanie, medytacje, etniczne tańce w kręgu. A gdyby tak w ramach codziennej praktyki dać i wziąć - jeden uśmiech więcej, jedno dobre słowo więcej, jeden czuły dotyk więcej - ile dobrego do Twojego życia wniosłaby synergia takich drobnych chwil szczęścia? Ile, dzięki takiej praktyce codziennego szczęścia mógłbyś/mogłabyś przyjąć i dać - doświadczając przepływu i obfitości? 7-14 sierpnia 2019 w Przesiece k. Jeleniej Góry.

  (dodano 19-7-2019)
 • [foto] V edycja Festiwalu Zielone Kręgi - Szamańskiego Festiwalu Rozwoju Świadomości»: Kożyczkowo (woj. Gdańskie) od 2 do 11 sierpnia 2019 — Zielone Kręgi
  (dodano 18-7-2019)
 • [foto] *Przebudzenie Oświeconego Serca»: prowadzi Tom de Winter, warsztat na licencji Drunvalo Melchizedeka. Aktywacja i programowanie Merkaby z poziomu Serca, aktywacja szyszynki i trzeciego oka, kreacja z poziomu Serce-Umysł, medytacje wg Claudette Melchizedek, rytuał sufi, Oddech Jedności, dostęp do własnego źródła Mądrości, nieograniczonego Potencjału i Przewodnictwa. 10-13 października 2019 k. Warszawy. XVIII polska edycja.

  (dodano 13-7-2019)
 • [foto] *XVII medytacyjna wyprawa do mistycznego Egiptu» z Tomem de Winter. Warsztat Cywilizacja Hathorów, dzięki zezwoleniom z Ministerstwa d/s Starożytności prywatny pobyt (bez innych turystów) i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie. Zwiedzanie Kairu, Gizy, Luksoru, Dendery oraz uzdrowiciel sufi Adel. 7-14 listopada 2019 w Egipcie.

  (dodano 2-7-2019)
 • [foto] *Szlakiem Tajskich Świątyń» - unikalna wyprawa do Tajlandii, która słynie ze znakomitych i przepięknych świątyń. Zwiedzanie Bangkoku i Chiang Mai. Możliwa opcja zostania na Trening Medytacyjny u mnichów. Kameralna grupa. 21-30 listopada lub 21 listopada - 12 grudnia 2019 z Treningiem Medytacyjnym. Zapisy: Agnieszka Jurko.

  (dodano 2-7-2019)
 • [foto] *Uzdrawiająca Siła Dźwięku» z Shirlie Roden o wysokich anielskich wibracjach. Warsztat Odkryj Swoją Moc i warsztat Uzdrawianie Męskiego Rodu, kąpiel w dźwięku, indywidualne sesje. Zwiększenie poziomu energii i świadomości, otwarcie Serca na czystą bezwarunkową miłość, odkrycie własnej mocy. 2 września - 2 października 2019 w Warszawie.

  (dodano 2-7-2019)

Aktualne ogłoszenia/imprezy »
Promocje: ogłoszenia stale aktualne »


Nowe komentarze:

Wszystkie komentarze »

Nowe znaleziska:

Wszystkie znaleziska »

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)