zdjęcie Autora

10 września 2012

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 2 (odcinków: 151)

Nowy podgląd spisu treści Taraki

Kategoria: Projekt Taraka

« Pani Lela i lelek Co to jest to „Piąte Słońce”? »

Jak pewnie zauważyłeś/aś, na stronie „Nowości” pod listą „Nowe artykuły” przybył przycisk z napisem „Dalej...”, który sprawia, że ta krótka lista staje się długim i przesuwanym spisem treści. W ten sposób możesz szybko przejrzeć nie tylko 10 najnowszych artykułów, ale i więcej starszych. Jeśli klikniesz następny raz, w suwanym polu pojawi się odpowiednio więcej linków do artykułów.

Ten ruchomy podgląd nie jest może aż tak doskonały jak ciągłe (w ciągły sposób) powiększanie treści samym suwakiem, znane z FaceBooka lub WordPressa, ale to już jest coś – i mam nadzieję sprawi, że przepastne zasoby Taraki staną się łatwiejsze do zwiedzania.

Bardzo jestem ciekaw Twojej opinii – jak oceniasz ten wynalazek? Napisz do mnie w tej sprawie: red@taraka.pl.

Ten wynalazek będę dopieszczać, bo na razie ma pewne niedoskonałości. Chętnie poznam Twoje sugestie, jak powinno być lepiej.

Przy okazji: Najnowszy artykuł w Tarace nosi numer 1610, najnowszy odcinek bloga: 1068, co razem daje 2678. Tyle z grubsza tekstów już jest w Tarace. („Z grubsza”, bo pewnie jest ich o kilkadziesiąt mniej, które usunięto.) dużo. Gdyby dawać sobie średnio pół godziny na przeczytanie i zrozumienie jednego, zajęłoby to 167 dni roboczych (po 8 godzin każdy). Ponad 3 miesiące!

Auto-promo Taraki 2: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogu Auto-promo.


« Pani Lela i lelek Co to jest to „Piąte Słońce”? »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)