09 listopada 2018

Mieczy.slowa

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Obraz

Kategoria: Sny i wizje

« Postać w szacie z kapturem i białej masce Rozbieranka »

Robię zakupy w małym sklepie przy dworcu kolejowym, który w realu sprzedaje tylko pieczywo, ale w moim śnie, znajdują się tam też inne produkty.Banany są owinięte jakimś materiałem i gdy jednego biorę do ręki, wypływa z niego ciecz. Pomyślałam, że jest zepsuty albo zatruty. W sklepie przebywa kilka osób i duży pies, młody owczarek niemiecki, który wydaje się być bezpański. Pies absolutnie nie jest agresywny ale ja zastanawiam się dlaczego nie ma kagańca.

W przeszłości bałam się psów. Kiedyś też na moich oczach wałęsający się owczarek rozszarpał kota,co bardzo mną wstrząsnęło.

Stoję z kilkoma osobami u podnóża gór.Stoimy na płaskim terenie, przed nami w pewnej odległości wije się rzeka, a tuż za nią na samym brzegu owe szczyty.Zadanie jest takie aby dobiec do brzegu rzeki, odbić się, przeskoczyć rzekę i chwycić się szczytu góry.Normalnie przecież jest to nie możliwe, ale w tym śnie jesteśmy takiego wzrostu,że nie jest to nie do pokonania, choć jest to bardzo trudne. Wiem, że już wcześniej taką próbę przechodziłam, że udał mi się ten wyczyn, ale teraz nie czuję się na siłach.Córka zachęca mnie, żebym spróbowała jeszcze raz, a ja jej tłumaczę, że dystans do tej rzeki jest zbyt odległy, że nim dobiegnę do tego brzegu aby się odbić, już będę zmęczona.

Dalszy ciąg snu,

Mam przed sobą obraz,który namalowałam.(w realu nie umiem malować) Jest to las. Drzewa stoją symetrycznie, namalowane taką techniką, jakby z figur geometrycznych, np. konary drzew tworzą trójkąty. Pod drzewami jasno i ciemno zielony mech, zwłaszcza ten jasnozielony kolor jest dla mnie niespotykany.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Postać w szacie z kapturem i białej masce Rozbieranka »

komentarze

1. Myślę, że ten... • autor: Agata2020-01-05 15:17:16

Myślę, że ten sen nie mówi o tym, żeby chwycić się szczytu i stanąć na piedestale, ale o tym aby nie pogrążyć się dosłownie nie wpaść do tej wody. Spróbować ominąć emocje, odbić się, chwycić się szczytu i przejść na drugą stronę. Uzdrowić siebie i o to prosi córka. 

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)