zdjęcie Autora

03 września 2014

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2510)

Odprawa celna, przesyłka

Kategoria: Sny i wizje

« Ekskrementy Sen o lewitujących niedźwiedziach »

Stałam przed przejściem granicznym. Zobaczyłam, że na odprawie urzędnicy celni sprawdzają bagaże dwóm Ukraińcom. Przeszli bardzo dokładną kontrolę. Ja sama wciskam na siebie spodnie, żeby nie dojść do celników bez nich. Prawie ich nie dopinam, dochodząc do odprawy. Podaję swój bagaż celniczce. Celniczka kontroluje  mi walizkę. Przechodzę odprawę. Później razem z innymi znajduję się w pokoju. Przyjechałam na szkolenie do obcego miasta.

Wchodzi kobieta do pokoju i podaje mi przesyłkę od T. Otwieram kopertę. Jest tam zeszyt  z moimi zapiskami jego horoskopu z 2006 roku. Pomiędzy zapiskami były jego zdjęcia z młodych lat. Cały list napisany jest w języku angielskim. Czytam go i myślę, że specjalnie napisał w obcym języku, żeby nikt nie mógł rozszyfrować treści. Pomyślałam, że moja dyrektorka zna też angielski, a jest ze mną w pokoju i może przeczytać list.

Jest piątek. Szkolenie ma się odbywać do końca przyszłego tygodnia. Pada pytanie, czy opuszczam to miejsce na weekend. Odpowiadam, że zostaję na miejscu, bo nie mam gdzie się udać.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2014-09-04)« Ekskrementy Sen o lewitujących niedźwiedziach »

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)