zdjęcie Autora

31 grudnia 2016

ALiv

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Ogromna katedra, kontynuacja snu po ok 18 miesiącach

Kategoria: Sny i wizje

« Ukryte przejście Operacja i pływaczka »
Przysniła mi sie kontynuacja snu z 2014 roku, który zamieściłam w tarace p.t. "Ogromna katedra wyświetla sceny z życia". 

W międzyczasie udało mi się odnaleźć katedrę, która wygląda wewnątrz niemal identycznie jak w obu snach, tylo że 'moja' nie ma sufitu, tzn wysokość jest nieskończona. To katedra Sainte Chapelle w Paryżu. Co ciekawe, kiedyś byłam pod nią w realu, ale nie udało mi się wejść do środka z powodu prowadzonych tam prac. 

 Sen: 
Jadę na jakis wypad/grę w plener ze swojej pracy autokarami. Przechadzam sie po parku. Mijam tę katedrę; wchodzę do ogrodu i zalądam przez boczne drzwi. Jest troche jakby zapomniana, pusta, zaniedbana. Dowiaduję się, że opiekuje sie nią miła starsza kobieta, jednak nikt jej od dłużego czasu nie widział. Można było zajrzeć przez okno; mimo zaniedbania, katedra nadal dawała to niesamowite poczucie ogromu.W srodku było czysto i pusto. Była raczej czarno - biała. Otaczał ją wysuszony ogród - na pewno to były krzewy róż- nadal widać było piękne zdobienia, bramę, drzwi. Nagle dowiedziałąm się, że przez bramę zamkniętej katedry wrzucono dla mnie bardzo ważną przesyłkę. Koperta była bardzo gruba. Widziałam ją oczami wyobraźni, wrzuconą do zamkniętego na klucz ogrodu, leżącą na ziemi. Wydało mi się jasne, że katedra musiała być moim poprzednim miejscem zamieszkania, i dlatego dotarły tu te dokumenty. Starałam się dowiedzieć jak odzyskać tę cenną przesyłkę - bez niej coś tam ważnego było niemożliwe. Ktoś powiedział że starsza Pani dla nikogo absolutnie nie otwiera katedry, a juz na pewno nie tej części, gdzie wrzucono kopertę. Chodziłam tam zaglądając przez okno i nagle patrzę, a do głównego pomieszczenia weszły dwie osoby - turyści. A więc otworzyła! Pierwszy raz od lat! jedna część, ta przy której stałam ja, pozostała jednak zamknięta. Wiedziałam, że wystarczy przejść do głównej bramy aby tam wejść, i to planowałam zrobić. Pojawiła mi się w myślach ta starsza Pani - dała mi długą, czerwoną różę oraz moją kopertę. Ta wizja była tyko w głowie, ale juz byłam spokojna. Wiedziałam, że chociaż nie rozmiawiałam z nią osobiście, ani nie mam w reku przesyłki, jakimś sposobem otrzymam lub otrzymałam tę przesyłke, na której mi zależało. Fakt otwarcia głownej bramy juz sam w sobie to oznaczał - katedra pozostawała zamknięta i nie pozwolono otworzyć jej, dopóki ja nie przybyłam na miejsce. A widać długo na mnie czekała! Niestety po wsiąściu do autokaru obudziłam się - i nadal nie wiem, co było w kopercie. Coś bardzo ważnego, gruba koperta, ciężka. Nie wiem także, jak sobie to dośnić!

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Ukryte przejście Operacja i pływaczka »

komentarze

1. wiek katedr • autor: Nierozpoznany#94402017-01-02 16:49:24

Katedry powstawały przez ostatnie tysiąc lat - więc każdy śniciel   [szanujący się]- powinien przejść wtajemniczenie ich budowy. Od planów np.w kopercie- po cele i metody budowy i wykorzystanie. Budowle te były inspirowane bezpośrednio z "przyrody’ - proporcje ,ozdoby itd."stara kobieta’ - matka -jako bóstwo ochronne i jej wyznawczynie. Bo pozornie "faceci" są głównymi budowniczymi - jednak bez żeńskiej energii - nawet zwykły dom nie powstanie .Czerwona róża to znak "osadzenia" w miejscu i czasie na konkretnej ziemi.Biała to samouleczenie - duchowe i konkretne -ciała.
   Tak jak w katedrze się ’modlimy’ - tak obok - gdzie są "szpitale ’ dla wędrowców i ubogich uzdrawiamy - zgodnie z intencjami jakie przynosimy do katedry. W klasztorach tybetańskich jest tak samo - ten sam obyczaj - schemat . Można medytować w klasztorze - jednak do oświecenia potrzebna ’cela’ gdzieś w pobliżu czy grocie.Sam klasztor- budowla,katedra nie jest ’gwarantem ’ postępu w duchowej podróży .

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)