Tarot Taraki


Grafiki/Images © RM ♦ Teksty © Wojciech Jóźwiak 2020
Tryb wyroczny: Pytanie do kart:

Liczba kart: 1 3 6 13
Opcja przełamania talii:
bez przełamania: początek na górze planszy
z przełamaniem: klikasz w kartę, by wskazać początek

Wykonaj nowy rozkład wyroczny:
Uwaga: działasz w trybie wyrocznym, w którym dostaje się wróżebne odpowiedzi na pytania. Jeśli chcesz raczej eksperymentować i badać właściwości kart i ich rozkładów, przełącz stronę w tryb swobodny.
Rozmiar kart:
Wybrane karty:
Uwaga: „przełam talię” – kliknij kartę, która będzie początkiem rozkładu!

Miejsce 1. Główne przesłanie Wyroczni:
I-Magik. Twórcza, lekka siła. Jesteś naładowany twórczą mocą, twórczymi zdolnościami. Masz czas, zasoby i ochotę. Obowiązki, które ktoś wcześniej narzucił ci z zewnątrz, czyjeś wymagania, nie są teraz ważne - możesz robić co chcesz, jesteś wolny. Wolność sprawia, że chętnie zabierzesz się za coś, co lubisz. To, co lubisz, jest ważniejsze niż to, co musisz! Jest więc dobry moment, aby wziąć się za jakieś własne, autorskie przedsięwzięcia, właśnie za to, co lubisz i w czym czujesz się dobry. Pora wziąć się za własne hobby lub za taki rodzaj zawodowej pracy, który sprawia ci autentyczną przyjemność. Jest czas na wprowadzenia własnych pomysłów w życie. Poczuj się jak artysta, który tworzy pewien fragmentu świata - coś, czego jeszcze nie było. Sprawa o którą pytasz wymaga twojej twórczej inicjatywy, twojej pomysłowości. Jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu!

Miejsce 2. Negatywna strona. Ostrzeżenie. Czego brakuje?
XIX-Słońce. Wzrastanie pod silną ochroną. Nie umiesz opuścić zaklętego kręgu pewnej instytucji, która cię chroni i daje ci poczucie bezpieczeństwa. Życiowe wyzwania wymagają, żeby się usamodzielnić, tymczasem ty uporczywie nie chcesz wydorośleć. Czy chcesz pozostać wiecznym dzieckiem? Pora się odpępnić! Nie możesz w nieskończoność pozostawać w życiowej szkółce lub poczekalni. Poczucie bezpieczeństwa może być złudne. Tracisz wolność i samodzielność w zamian za wygodę i bezpieczeństwo.

Miejsce 3. Karta działania. Jak postępować? Co robić?
X-Koło Fortuny. Zmienność losu. Chwytaj okazję! Korzystaj z tego, co los ci zsyła. Nie czekaj, bo już jutro lub po popołudniu będzie za późno. Nie pytaj, czy ta dobra rzecz, którą chcesz wziąć, ci się należy. Zasługi nie są teraz ważne! W ciągu paru chwil wszystko może się zmienić. Wygrają ci, którzy będą na czasie. Kto pierwszy, ten lepszy - bo ten pierwszy bierze wszystko. Ten moment w życiu bardziej przypomina hazardowa grę niż jakieś żmudne, metodyczne procedury. Poczuj się jak myśliwy, na którego wyszła gruba zwierzyna, a nie jak rolnik, który musi najpierw napracować się i naczekać na plony.