Tarot Taraki


Grafiki/Images © RM ♦ Teksty © Wojciech Jóźwiak 2020
Tryb wyroczny: Pytanie do kart:

Liczba kart: 1 3 6 13
Opcja przełamania talii:
bez przełamania: początek na górze planszy
z przełamaniem: klikasz w kartę, by wskazać początek

Wykonaj nowy rozkład wyroczny:
Uwaga: działasz w trybie wyrocznym, w którym dostaje się wróżebne odpowiedzi na pytania. Jeśli chcesz raczej eksperymentować i badać właściwości kart i ich rozkładów, przełącz stronę w tryb swobodny.
Rozmiar kart:
Wybrane karty:
Uwaga: „przełam talię” – kliknij kartę, która będzie początkiem rozkładu!

Miejsce 1. Główne przesłanie Wyroczni:
Szóstka Monet. Twarda szkoła. Jesteś na drodze, na której liczy się twarda praca, metodyczny trening i ostra konkurencja. Wygrać mogą tylko najlepsi i ty aspirujesz do nich. Sukces należy poprzeć systematyczną pracą nad własnym rozwojem w określonym kierunku.

Miejsce 2. Negatywna strona. Ostrzeżenie. Czego brakuje?
Czwórka Pucharów. Uczucia zaspokojone. Nastąpiło emocjonalne nasycenie, znużenie i przesyt. Kogoś kochałeś, ale masz już go dość. Miłość zamienia się w perwersję. (Słowa te mogą też dotyczyć pewnej idei.) Odwrotnie, niechęć do kogoś wciąga cię coraz bardziej i miesza się w twojej duszy z niezdrowym pożądaniem. Jesteś miotany emocjami, które tobą rządzą, a nie ty nimi.

Miejsce 3. Karta działania. Jak postępować? Co robić?
Osiem Monet. Długa droga, żmudna praca. Przed tobą zadania wymagające długotrwałego, skupionego wysiłku. To dopiero pierwsze kroki, które z konieczności muszą być skromne. Karta ta często wskazuje początek długiej nauki i pozycję ucznia.