zdjęcie Autora

17 sierpnia 2012

KK

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Palące się włosy i podróż

Kategoria: Sny i wizje

« Poczekalnia, rusztowanie, kareta z końmi Sklep »
Byłam w domu, z mamą i bratem, mieliśmy gdzieś jechać, ale nie mogliśmy się zebrać do tej podróży. Robiłam sobie kanapki, w końcu brat zarządził, że jedziemy. Zaczęłam się ubierać, szukałam skarpetek. Potem poszłam do łazienki, chciałam się uczesać i odkręciłam kran, żeby namoczyć włosy, w tym momencie z gazowego grzejnika na wodę wystrzeliła iskra i zapaliła moje włosy z tyłu. Widziałam tylko odblask ognia. Udało mi się go ugasić.
Byłam w Rzeszowie, w okolicach dworca, oglądałam budowę centrum handlowego w jego okolicy. Chodziłam po CH Europa i chyba chciałam coś kupić, ale było już późno, dochodziła 20-ta i kupcy zamykali sklepy.
Chciałam wrócić z tego Rzeszowa do domu SKMką (warszawską). Nie mogłam znaleźć kasy. W końcu ją znalazłam i kupiłam bilet, ale wydawał mi się bardzo drogi, kosztował 7,20 zł. Okazało się, że to był bilet uniwersalny na wszystkie strefy. W sumie miałam kilka biletów, niektóre z nich to były "cegiełki" na jakieś akcje charytatywne. Potem nie mogłam znaleźć wejścia na peron i nie wiedziałam o której przyjedzie mój pociąg, nigdzie nie było rozkładu jazdy, a wiedziałam, że z tego peronu jeżdżą pociągi w różnych kierunkach.W końcu przyjechał jakiś pociąg,nie wiedziałam jak się do niego dostać, bo stał jakby przy sąsiednim peronie, ale okazało się, że jest do niego specjalne przejście w jednym miejscu. Ludzie tamtędy poszli, więc poszłam za nimi. Weszłam do niego i już miałam kasować bilety, ale nie byłam pewna, czy jedzie tam gdzie ja chcę. Jakaś kobieta potwierdziła, że tak i zaczęłam kasować te bilety jakimś dziwnym kasownikiem.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Poczekalnia, rusztowanie, kareta z końmi Sklep »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)