zdjęcie Autora

28 października 2012

Piotr Jaczewski

z cyklu: Okiem Hipnotyzera (odcinków: 299)

Jak pani dyrektor została wiedźmą?

Kategoria: Techniki rozwoju

« Jak pan dyrektor rozwinął magiczne moce? Magiczny wszechświat ambitnego szefostwa »

Kobietą, która wie. Czarownica zabrzmiało by zbyt złowrogo, czarodziejka zbyt infantylnie, Magini to już zupełna porażka.

W każdym razie równolegle można się spytać, jak to odkryje kobieta ? Jak ambitna, zorientowana na cele kobieta odkryje magię?czary?

Część będzie podobna np przekonanie o magicznej mocy i niezwykłej wrażliwości, z kolei obszary milczenia będa zupełnie inne..kobieta przegada to czego facet najlepszemu przyjacielowi nie wygada, lub co będzie skrywał w zasłonie dymnej żartów, przekomarzania i wzajemnych drobnych złośliwości.

Stąd też np. odpadną obszary "telepatii", czy "jasnowidzenia" i "mocy słów" raczej istotne w wykształcaniu męskich przekonań o niezwykłej mocy. Te sprawy naturalnie są przegadywane w kobiecym gronie i zwracanie uwagi na niuanse zachowań i słów leży w obszarze świadomości. Dla odmiany wrażenie, że ktoś czyta w myślach, widzi przyszłość, albo używa magicznych słów będzie budziło nieodpartą ciekawość - nosił wilk razy kilka, kto poniesie wilka ?

Na pierwszy rzut mojego hinotyzerskiego oka zostają dwa obszary w których wewnętrznie (nie mówię o informacjach z zewnątrz! na razie kultury ezoterycznej czy magicznej, wróżebnej w to nie mieszamy) pojawi się przekonanie o własnej niezwykłej mocy i jej działaniu.

Przez ciało, doznania okołoseksualne.

Kobiety skupione na zadaniach i myśleniu zadaniowym w dużo większym stopniu niż faceci potrafią wyłączyć seks i seksualność wrażeń.Mechanizmy tego, w tym społeczne pominę, to nie ma znaczenia. Tam gdzie nam raz dziennie przypływ testosteronu o seksualności przypomina..

W każdym razie chodzi o zdolność, dla hipnotyzera autohipnotyczną, zmiany percepcji do postaci pt. ciało reaguje, ale w żadnym przypadku i pod żadnym pozorem nie są te wrażenia interpretowane jako seksualne! I jest to zdolność wręcz nie do wyobrażenia dla większości facetów.

Ale ciało nie śpi i kanały energii ups. style reagowania pozostają. Tu mamy cały zakres orgazmicznych przeżyć, od przepływów ciepła, drżenia, pulsownia, włącznie z synestezją przeżyć i poczuciem wypełnienia hm światłem.

Całe bogactwo energetycznych przeżyć. Nietrudno tu o koincydencję - poczułam w sobie coś niezwykłego i nagle ten facet za mną zaczął ganiac!

Kundalini najprawdopodobniej "wymyśliła" kobieta, tak jak "przekaz energii" "boskie błogosławieństwo" "shaktipat" są raczej męskim wynalazkiem. Wspominam o tym, bo pomijając schematy zakochania wydaje się to być jednym z kluczowych przy angażowaniu się kobiet w ruchy typu "guru udziela wszystkim błogosławieństwa - a ja mam orgazm jakiego od 10 lat nie miałam z mężem, nie orgazm, wypełnienie duchem i błogosławieństwem przywraca mi prawdziwą mnie i odkrywa świetlistą naturę wszechświata"

Przez duchy, ukazywanie się zmarłych czy intuicyjną komunikację z duchami (żywych też).

Tu główną role przypisywałbym tresurze społecznej i naturalnemu kierunkowi rozwoju-ukierunkowania na relacje. To oznacza, że myślenie zadaniowe (miłe panie nie zarzucam wam niezdolności do niego, wprost przeciwnie!) będzie wypychało tą tendencję do nieświadomości. Mózg będzie starał się utrzymać te relacyjne szare komórki w formie i od czasu do czasu je przywoływał. To oznacza częstsze spotkania z tymi, których nie ma fizycznie. "ktoś jest ze mną" nawet gdy go nie ma i odruchy mediumistyczne, naturalne dyskutowanie czy słuchanie tej osoby.

 

:) Jak się zastanowiłem nad tymi dwoma, to w oskarżeniach inkwizycji o spółkowanie z diabłem - tkwiło ziarno prawdy. Ponury żart.

 

Z kolei powiedziałbym, że tu łatwiej pójdzie "w kanale relacji" przez oskarżenia lub obronę przed czyimiś oskarżeniami. Nie bycie oskarżaną, ale oskarżanie kogoś lub bronienie się.  Aktywność czy raczej reaktywność.  I nastawienie skoro ona/on/oni/one mogą to ja im pokażę, jeśli takie rzeczy się dzieją, to ja skorzystam. Skoro mnie oskarżają to może coś w tym jest lub jakoś się obronię. etc.

 Jest wiele sytuacji dla kobiety myślącej i rozwijającej racjonalne myślenie totalnie niezrozumiałych. Od zachowań innych kobiet po własne reakcje. Łatwo tu oskarżyć o magię i dostrzegać wpływ magicznej mocy: ludzie wokół zachowują się jak zaklęci, czy opętani. Podobnie racjonalnie myśląca kobieta nie strawi tak łatwo projekcyjnego ping-ponga(a to przez ciebie bla bla bla), który przełknie z łatwością kobieta skupiona na emocjonalnym przeżywaniu reagując ochotą załagodzenia atmosfery, a nie chęcią załatwienia czy wyjaśnienia sprawy. Nie powiedziałąm czegoś, byłąm jak zaczarowana lub opętana, że tak postąpiłam.  lub w drógą stronę Powiedziałam, a mogłam inaczej, co we mnie wstąpiło!

Takie sprawy to silne sugestie działania niezwykłych mocy i własnego niezwykłego oddziaływania.

 

C.D.N.

Okiem Hipnotyzera: wstęp na końcu

Pisane do Taraki - Magazynu Rozwojowego:
W wypowiedziach różnych mistrzów, autorytetów kryją się zabiegi perswazyjne przemycające idee w sposób zmieniający percepcję i zachowanie.
Nie mam nic przeciwko tym ideom, wiele z nich jest pożyteczne, pomocne. Jestem tylko za świadomością tego, co nas do nich przekonuje, za myśleniem i świadomym decydowaniem się na podążanie za nimi i odkrywanie, co z tego możemy wynieść dla siebie.
Wiele z idei ma hipnotyczny wpływ. Tworzy struktury przy niewiedzy i braku uważności omijające czynnik krytyczny, świadomy i zmieniający percepcję tak, że powstają samospełniające się przepowiednie, doświadczenia je potwierdzające oraz zachowania, które dla naszych własnych celów życiowych są nonsensowne i bezużyteczne.
Inaczej: Otwórz Oczy! Myśl Racjonalnie! Odczuwaj w pełni to co się dzieje! Działaj świadomie planując swoje przeżycia!
Oczywiście, w moich wypowiedziach też się będą kryły zniekształcenia. Taka jest natura komunikacji. Najbardziej interesuje mnie jak komunikacja określa relację i obecne w niej sugestie co do zachowań i percepcji. Prawdziwość komunikatów, co do informacji o świecie czy o subiektywnych interpretacjach tego świata raczej pomijam.
Skupiam się na elementach hipnozy konwersacyjnej.


« Jak pan dyrektor rozwinął magiczne moce? Magiczny wszechświat ambitnego szefostwa »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)