zdjęcie Autora

22 sierpnia 2015

Alexandramag

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Planowany wylot i wizyta u babci

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: domjedzenielatanierodzinasamochód

« Stara fabryka, magazyny i dwóch robotników Lot autem i ciekawe połączenie »

Miałam lecieć samolotem. Przeszłam już odprawę. Przed lotem miałam umówione spotkanie służbowe.  Będąc na spotkaniu pokazywałam, że mam wylot zaraz za granicę. Podeszli ze zrozumieniem do faktu mojego wylotu i spotkanie nie trwało długo.

 W międzyczasie ukazała się ogromna góra przede mną obrośnięta trawą. Zaczęłam się wspinać na nią z moją bratową. Na górze stała znajoma.

Dalej jechałam samochodem  - bardzo wolno, miałam wjechać na most. Spod samochodu  wypadł mi pasek rozrządu, który wyglądał jak bransoletka z kolorowych gumek, albo nawet łańcuch.

Znalazłam się w mieszkaniu mojej babci.  Mojej bratowej miałam nalać szklankę z owocowym kompotem. Nie mogłam znaleźć czystej szklanki. Zajrzałam do naczyń, a tam była góra brudnych naczyń. Pomyślałam, że moja matka nie zdążyła przyjść do babci i umyć  naczyń. Miałam mojej matce powiedzieć, żeby częściej zaglądała do babci, bo jako starsza osoba wymaga więcej opieki (obydwie nie żyją w rzeczywistości). Moja bratowa do mnie doszła i pyta, czy rzeczywiście nie ma dla niej szklanki czystej. Ja znajduję szklankę  w  ceramicznej otoczce w namalowane kwiaty. Zaczynam ją oglądać, czy jest czysta i zastanawiam się, czy nie będzie przeciekać.  Obmyłam ją i nalałam do niej kompot dla bratowej.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: Radek Ziemic (2015-08-23)« Stara fabryka, magazyny i dwóch robotników Lot autem i ciekawe połączenie »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)