zdjęcie Autora

07 września 2009

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki (odcinków: 148)

Plany na przyszłość - mam nadzieję, bliską

Kategoria: Projekt Taraka

Czy płatne serwisy czeka zagłada? »

Witam! Każde przedsięwzięcie składa się z dwóch (co najmniej) części: widzialnej, czyli tego, co już zrealizowane - i niewidzialnej, czyli przyszłej. A więc tego, czego jeszcze widzialnie nie ma, ale co już jest projektowane, przygotowywane i co prze do zaistnienia.

W przypadku Taraki ta niewidzialna część jest rozległa - może nawet większa od tej zrealizowanej, którą masz przed sobą.

To, że w obecnej Tarace istnieje logowanie, popycha naszą witrynę w kierunku stania się internetową społecznością. Społeczności są interaktywne, a generyczną interaktywną formą jest blog. Ta strona - którą czytasz - jest zaczątkiem bloga. Na razie nie ma jeszcze wszystkich typowych blogowych funkcji, ale będzie mieć. Ostatecznie, w dużym stopniu należy jeszcze do tej niewidzialnej części Taraki :-)

Tytuł "Auto-promo" znaczy, że służyć będzie promocji Taraki, czyli szeroko rozumianemu przyciąganiu uwagi Czytelników aktualnych i potencjalnych.

Inaczej niż w wielu blogowych serwisach (blogowiskach), u nas jeden autor-bloger (...wolę tu czyściej polski termin "blogownik"; bloger poza tym brzmi jak blagier) będzie mógł równocześnie prowadzić kilka blogów, na różne tematy. Ja też prócz tego bloga-wstępniaka chcę wkrótce zainicjować drugi blog, który będzie służyć dziwieniu się światu... przy różnych okazjach.

A kiedy wszystko - cała info-aparatura - będzie gotowa, będę namawiać autorów piszących gdzie indziej (lub nie piszących wcale), żeby przenieśli się ze swoimi blogami do Taraki. Ale to na razie należy do tej części niewidzialnej.

To tyle autopromocji na razie.

WJCzy płatne serwisy czeka zagłada? »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)