zdjęcie Autora

28 stycznia 2017

Anna Szymańska

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Podkop

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: pies

« Różne rodzaje braku czasu W deszczu »
          Próbowałam rozeznać miejsce, w którym się znalazłam, ale to jakieś dziwnie smutne pustkowie - z płotem po mojej prawej - nic mi nie mówiło. Dopiero gdy do niego się zbliżyłam na wyciągnięcie ręki, zauważyłam dziwnie ruchomy kopczyk usypany z ziemi. Wyglądało to tak, jakby ktoś próbował się zza tego płotu podkopywać. W pierwszej chwili pomyślałam, że to pies, ale zrobiłam wielkie oczy, kiedy spod niego zaczęły wyłazić ludzkie palce, a za nimi głowa - tylko do połowy. Sprawiała wrażenie, że ma problemy z przeciśnięciem się przez coś, co ją hamowało.
Rozczapierzone ręce błagały o pomoc. Odskoczyłam, jak poparzona, bo miałam wrażenie, że zaraz się we mnie wpiją. Zaczęłam rozpaczliwie rozglądać się za pomocą i wtedy zobaczyłam za sobą rozwaloną trumnę i człowieka kopiącego dół. Wtedy się obudziłam i do rana już nie zasnęłam.

                   B.
     15.02.2004 - godz. (nie zapisałam)

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Różne rodzaje braku czasu W deszczu »

komentarze

[foto]

1. To dalszy ciąg... • autor: Jarosław Bzoma2017-01-28 23:46:55

To dalszy ciąg poprzedniego snu. Minusowa wersja Nicości 8/2 i coś w rodzaju karykatury Szczeliny 8-12. W Nieprzejawieniu 8-12 faktycznie wszyscy są trupami bo nie żyją w sensie biologicznym :) Ale jak wspomniałem to karykatura tamtego poziomu.Dotarłem w końcu do Twojego snu z 24 stycznia.To "Pająki" czyli Bóga . Płot to Ukraina czyli granica pomiędzy - a+. Ta ręka i połowa głowy to pająk z tamtego snu. Prześladują cię "bogowie" astralni. Niektórzy nazywają to próbą wzięcia przez"UFO" albo opętania :) Najczęściej tak wygląda próba przyłączenia się do naszego astralu współlokatora, stąd te opowieści o wszczepianiu czipów.

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)