zdjęcie Autora

25 września 2012

Piotr Jaczewski

z cyklu: Okiem Hipnotyzera (odcinków: 299)

Podrzucanie grochu - Księżniczka w grupie Sułtana Brunei

Kategoria: Psychologia i polityka
Tematy/tagi: sułtan Brunei

« Wysiadywanie Jaj - Kopciuszek w grupie Sułtana Brunei Kruszenie lodów - Kumpela w grupie Sułtana Brunei »
Jeśli jesteś Księżniczką - przyzwyczajoną do wyrażania siebie, swojego zdania kobietą czeka cię podrzucanie grochu. Niby takie łechtanie piórkiem, ale odmienne i na odwrót. Stopniowe budowanie twojego dyskomfortu, bardzo często niezauważalne "wszystko jest niby w porządku" i objawiające się np. w snach.
Stopniowo możesz się domyślać: Plotką w twoim kierunku jest wrogość. Tak samo jestem w stanie to orzec z 80% pewnością. Najczęściej niezbyt ostentacyjna i mieszcząca się w ramach zwyczajnej komunikacji, otwarta się robi za twoimi plecami:
Co za głupia p...zda! Jak ona śmiała...co ona sobie myśli! Czy ona sobie wyobraża, że jest królową tego balu? Po.....doliło Babę!
Z tą wrogością raczej nie spotkasz się bezpośrednio "kto  się z Babą by kłócił?", co najwyżej przybierze formę uprzejmych wykładów na inny temat, niezwiązany z Tobą. (zwykle przyczyna złych snów, nieświadomie traktujemy sprawy bardziej personalnie i zauważamy sygnały pt. tłumiona wrogość)
Skojarzenie z intelektualistą i piórkiem jest naturalne i tym powinny, muszą być twoje wypowiedzi -pseudointelektualnym emocjonalnym poparciem Sułtana. To jest pierwsze ze źródeł stymulacji grochem i jego podrzucania.
Drugie i ważniejsze, to jako kobieta z reguły masz większe wyczucie relacji łączących ludzi. Co za tym idzie, masz moc waginy w przyprawieniu reszty o sromotny wstyd : Ha ha sułtan zrobił sobie z was sługusów, gada to wszystko aby mnie bzyknąć i tyle! A wy durnie tańczycie jak on zagra. Samo to wystarczy, aby grupa podrzucała Ci ziarnka grochu, którymi będziesz się przejmować i zajmować...
Trzecie, częściowo wynikające z drugiego. Jako księżniczka najprawdopodobniej stanowisz organiczną kobiecą parodię "Sułtana z Brunei"(Sułtana-od- herbaty - jak pisze Wojciech) i "wierzysz" tak lub inaczej, że regulacja lub brak regulacji dostępu do tego obszaru waginalnego zapewnia ci dodatkowe przywileje. Nie musisz "wierzyć" wystarczy, że tak się zachowujesz lub, że grupa może tak twoje zachowania odebrać.
Im bardziej zachowujesz się tak jakby wagina miała moc tym bardziej podrzucanie grochu zaczyna przypominać rzucanie grochem, kamienowanie. Obrzucanie drewnem na stos. Pochodniami i  zapałkami..
I zwykle podsuwane ci są zachowania: Kopciuszka, Kumpeli, Matrony - jako adekwatne sposoby zachowania i otaczające cię damski krąg. Możesz też uciec kamieniowaniu dzięki staniu się kochanką lub niby-kochanką Sułtana i aktywne go popieranie. Chyba, że jesteś osobistością i będziesz walczyć o rolę królowej balu.
Jako wolna osoba i w dodatku księżniczka robisz co chcesz!
Łamiesz rozum i robisz to z własnej nieprzymuszonej woli...

Okiem Hipnotyzera: wstęp na końcu

Pisane do Taraki - Magazynu Rozwojowego:
W wypowiedziach różnych mistrzów, autorytetów kryją się zabiegi perswazyjne przemycające idee w sposób zmieniający percepcję i zachowanie.
Nie mam nic przeciwko tym ideom, wiele z nich jest pożyteczne, pomocne. Jestem tylko za świadomością tego, co nas do nich przekonuje, za myśleniem i świadomym decydowaniem się na podążanie za nimi i odkrywanie, co z tego możemy wynieść dla siebie.
Wiele z idei ma hipnotyczny wpływ. Tworzy struktury przy niewiedzy i braku uważności omijające czynnik krytyczny, świadomy i zmieniający percepcję tak, że powstają samospełniające się przepowiednie, doświadczenia je potwierdzające oraz zachowania, które dla naszych własnych celów życiowych są nonsensowne i bezużyteczne.
Inaczej: Otwórz Oczy! Myśl Racjonalnie! Odczuwaj w pełni to co się dzieje! Działaj świadomie planując swoje przeżycia!
Oczywiście, w moich wypowiedziach też się będą kryły zniekształcenia. Taka jest natura komunikacji. Najbardziej interesuje mnie jak komunikacja określa relację i obecne w niej sugestie co do zachowań i percepcji. Prawdziwość komunikatów, co do informacji o świecie czy o subiektywnych interpretacjach tego świata raczej pomijam.
Skupiam się na elementach hipnozy konwersacyjnej.


« Wysiadywanie Jaj - Kopciuszek w grupie Sułtana Brunei Kruszenie lodów - Kumpela w grupie Sułtana Brunei »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)