Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.
zdjęcie Autora

10 września 2014

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2470)

Podsłuchane rozmowy

Kategoria: Sny i wizje

« Tandem z aut Monitoring i omdlenie »
Byłem obecny, jakby duchem, przy rozmowie kobiety (we śnie była moją partnerką), która rozmawiała ze swoim mężem. Mnie zapewniała, że go nie kocha, że nie mówi do niego w sposób wskazujący na uczucie, a we śnie było zupełnie inaczej. Bardzo mnie to zmartwiło. Byłem jakby za nią, unosiłem się nad Jej głową. Chciałem potem sprawdzić jej telefon (dała mi go, żebym to zrobił); wziąłem go, ale on był pusty. Nic do czego można się przyczepić.

Gdy piszę ten sen - kartą sesji jest Dziewiątka Kijów (Pewność). Zwala mnie z nóg (jak zwykle w moim przypadku) pewnie zbyt dosłowne branie sytuacji sennych. Ale połączenie karty sesji i dwóch skrajnie różnych "pewności" we śnie...oszaleć można :D Bo czego mam być pewny, że coś jest, czy że czegoś nie ma (pomijając senny obraz sytuacji)?

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.

Korekta przez: ()« Tandem z aut Monitoring i omdlenie »

komentarze

[foto]

1. Dusza? • autor: Wojciech Jóźwiak2014-09-10 08:53:35

A jeśli ta kobieta w śnie (jak w moim ta kobieta, która spała w torbie) to twoja Dusza? Co to znaczy, że twoja Dusza cię zdradza z innym? To znaczy, że wskazuje Ci na pewną perspektywę rozwojową, czyli sugeruje, że Ty powinieneś stać się kimś (trochę?) innym.
[foto]

2. Dusza • autor: Kahuna2014-09-10 09:03:42

Wojtku
to wszystko ma sens, patrząc na wcześniejsze sny o Romach i Muzułmanach. Pomysły na interpretacje, które pisze Marcin wskazują na to. Wydarzenia z realnego świata też bardzo mocno to wspierają. To naprawdę przybiera sensowny wyraz. Dziękuję!!!!

Zaloguj się - aby napisać komentarz   Rejestracja - jeśli nie masz konta w Tarace

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)