zdjęcie Autora

10 maja 2016

Aleksandra Nimue Kosakowska

Pole Doświadczeń

Od Redakcji: z powodu nagłej śmierci Autorki, Oli Kosakowskiej "Nimue", 5 lipca 2016, wydarzenia na Polu Doświadczeń zostały odwołane, a ten tekst jest nieaktualny.


Witajcie,

wczoraj właśnie rozstawiliśmy na Polu jurtę, a zatem sezon rozpoczęty i czas na nowo zacząć spotykać się w Naturze, w Smoczym Gnieździe.

Już 22 maja o godzinie 17, Ceremonia Pełni Księżyca, czyli spotkanie przy Ogniu, w tipi, z intencją dziękczynienia i umacniania tego, co nas wspiera, a 5 czerwca o godzinie 11 Spotkanie Kobiet w Labiryncie, czyli całodzienne bycie razem: rozmowy i śpiew w kręgu, umacnianie Labiryntu - symbolu kobiecej mocy oraz medytacja lustra w labiryncie. Szczegóły na temat obu tych spotkań znajdziecie na stronie internetowej: http://smoczegniazdo.weebly.com/

21 czerwca rozpoczynamy kolejny już sezon Pola Otwartego, czyli zabawy wspólnotowej. Od tego czasu, aż do końca sierpnia, istnieje możliwość mieszkania z nami na Polu Doświadczeń w Lamkowie i współtworzenia tymczasowej wspólnoty osób, które kochają własną Prawdziwą Naturę oraz Naturę Matki Ziemi i pragną dzielić się doświadczeniem Bycia Tu i Teraz w autentyczny sposób - w przepływie, w wolności i w relaksie współkształtując to, co naprawdę nas wspiera. Będziemy zatem razem uprawiać ogród, chodzić boso po ziemi, nosić wodę ze studni itd., a przy tym uczestniczyć w różnych spotkaniach z tymi, którzy nas inspirują.

Na pewno już od 1 - 3 lipca będzie z nami Margo Mama Tika, moja ukochana nauczycielka przyjmowania z miłością, akceptacją i zrozumieniem Tego, Co Jest. W czasie tego weekendowego spotkania zbudujemy na Polu szałas potów i odbędziemy w nim ceremonię, oddając się z miłością praktyce uważności, która jest podstawą ścieżki proponowanej przez Margo. Szczegóły na temat  spotkania już wkrótce ukażą się na stronie internetowej oraz na Facebooku, a póki co, aby przybliżyć Wam czym jest To, z czym się Spotykamy :), z serca polecam obejrzenie filmiku "Jestem i Ja", stworzonego przez Margo: https://youtu.be/GK_4-Q4nIBQTego lata swój pobyt w Smoczym Gnieździe zapowiada również Michael Eldan, nauczyciel Kundalini Jogi, oraz Willow Proctor, trenerka Birth Into Being, która gościła już u nas dwa lata temu. Rozmowy na temat dokładnych terminów ich przyjazdu nadal trwają, pozostańcie więc z nami i zaglądajcie czasem na http://smoczegniazdo.weebly.com/ , gdzie stopniowo i organicznie [bo tak tu sobie działamy :)] będziemy zamieszczać pojawiające się szczegóły oraz informacje na temat kolejnych możliwości spotkań.

Już w najbliższych dniach rozpoczynamy remont stołówki na Polu, prowadzimy też stałe prace w naszym permakulturowym ogrodzie. Jeśli ktoś ma ochotę odwiedzić nas i popracować nieco na świeżym powietrzu, w dobrej atmosferze - z serca zapraszamy; zawsze chętnie podzielimy się domowej roboty chlebem na zakwasie i czym tam jeszcze chata bogata :). Z radością przyjmiemy też SZARE KARTONY (do wykładania w ogrodzie) i wszelkiego rodzaju sadzonki organicznych roślin czy też nasiona (mamy też swoje na wymianę).

Informujemy również, że już w tym tygodniu otwieramy sezon WYNAJMU TIPI na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Jeśli organizujesz urodziny, imprezę integracyjną, czy też marzy Ci się romantyczny wieczór przy ognisku - odezwij się do nas, a jedno z naszych trzech tipi może stanąć w Twoim ogrodzie czy na polu. W razie potrzeby możemy zapewnić również wieczór opowieści indiańskich, pieśni w kręgu (zarówno pieśni szamańskie przy bębnie, jak też mantry lub bardziej tradycyjne polskie piosenki przy gitarze) czy zabawy integracyjne. Szczegóły do ustalenia.

Tyle na razie :)

Z miłością pozdrawiam <3
Nimue
Mistyka Źródła - integracyjna praca z ciałem
http://mistykazrodla.weebly.com/

Pole Doświadczeń "Smocze Gniazdo" - Pole, na którym uprawia się permakulturę, szamanizm, tantrę i inne Ścieżki Prawdy i Miłości
http://smoczegniazdo.weebly.com/

Korekta przez: ()


Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)