11 lipca 2011

Hania

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Poroża

Kategoria: Sny i wizje

« Szpiegowskie trio Koncert na jeziorze »
Sen z 11.07.11

Jestem w swoim/nie swoim mieszkaniu z koleżanką z pracy. Mówię, aby spojrzała na sufit- a tam widzę jakieś wybrzuszenia w kolorze jasno-brązowym. Jest ich dużo. Koleżanka dotyka je a one stają się już porożami. Obok nich jest całe mnóstwo nie ukształtowanych wybrzuszeń, ale z czystego kryształu. Jest ich także dużo.
Mówię do koleżanki, że pode mną mieszka myśliwy, więc może dlatego one tu są, ale dlaczego na suficie a nie na podłodze? Koleżanka podchodzi do tych „dojrzałych” poroży z miska plastikową i je dotyka, one w tym momencie zaczęły wymiotować w kolorze jasno-żółtym. Ona się przestraszyła, a ja mówię do niej spokojnie, że one są żywe i dlatego tak zareagowały.

Miałam tej nocy jeszcze kilka innych snów, ale ten wydał mi się chyba najciekawszy:-), chociaż jestem pewna, że tworzą całość

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Szpiegowskie trio Koncert na jeziorze »

komentarze

1. Poroża - kilka skojarzeń • autor: Nierozpoznany#82422011-07-12 11:11:28

Bardzo są dla mnie ciekawe Twoje sny, Haniu. Parę intuicyjnych skojarzeń ta temat ostatniego. Mam nadzieję, że w czymś pomogą.
Poroża to coś, co służy zwierzętom (samcom) do zwrócenia na siebie uwagi. Mają być demonstracją mocy, siły i dobrych genów. Samiec z największym porożem przewodzi stadu i zdobywa samice. Poroża służą też do walki. Na suficie są jasnobrązowe, takie, które już się ukształtowały. I kryształowe bąble - czyli czysty potencjał, z którego jeszcze nie wiadomo co będzie. Ma się jednak wrażenie, że one też zamienią się w poroża. Poroża wymiotują, gdy koleżanka ich dotyka. Wymiotuje się, żeby pozbyć się z organizmu czegoś, co mu szkodzi. Ważne jest też to, że wszystko dzieje się na suficie. Sufit daje schronienie i odgradza, oddziela od tego, co nad nami.
Albo (na gorąco przyszło mi do głowy teraz) poroża to martwe, zabite zwierzęta (wspominasz o sąsiedzie myśliwym, który mieszka na dole). Dół to strefa nieświadomości. Tam jest jakiś myśliwy - psuj, który zabił jakieś pomysły, idee. Ale one się teraz przypominają - są na suficie, wysoko, uświadomiłaś je sobie. Są tam też jakieś idee nowe (kryształowe). Poroża wymiotują, gdy się ich dotknie, bo pamięć o tych zabitych pomysłach, zatruwa Cię i potrzebujesz oczyszczenia.
Szybkie, gorące skojarzenia. Mam nadzieję, że się przydadzą.

2. Skojarzenia • autor: Hania2011-07-12 17:47:53

Dzięki za te skojarzenia.
zastanawiałam się nad sensem tego snu- jeżeli tak mozna to ująć. Myślę, że moja koleżanka ma tez tu swój udział. To ona przecież, nie ja dotyka poroży, czyli sądzę, że któraś część mnie nie ma ochoty lub jest niegotowa na pozbycie się czegoś, co mi nie służy. To wiąże się także z Twoim skojarzeniem końcowym- potrzeba oczyszczenia...
Tak..., to może byc to. Dzięki Nadiu:-)

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)