zdjęcie Autora

14 stycznia 2013

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 3 (odcinków: 142)

Portale wzajemnej nauki języków – pytania praktyczne

Kategoria: Techniki rozwoju

« Językowe wykluczenie i obniżenie rangi Taraka po angielsku »

W notce pod przedpoprzednim odcinkiem, Łukasz Łuczaj podał link - livemocha.com - do portalu wzajemnej nauki języków, albo jak ŁŁ nazwał, forum wymiany nauki języka. W „Antywebie” niedawno był artykuł pt. „Dzięki Verbling języki nie będą już takie obce”, gdzie wylicza się więcej takich portali:

Tu moje pytanie i apel: Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tymi portalami? Tzn. z którymś z nich? Czy możesz się z nami tu podzielić?

Bo przydałby się jakiś przewodnik po tym „czymś nowym” internetowym. Tym bardziej, że próbowanie na własną rękę musi być czaso- i emocjo-chłonne. A może Ktoś z Czytelników pracuje w językowej edukacji i zaleca studentom korzystanie z tych portali?

A także warto byłoby podzielić się swoją wiedzą o czymś tak elementarnym, jak to coś się w ogóle nazywa? (Po polsku się NIE nazywa, ale po angielsku na pewno tak!) Oraz: na jakie hasła szukać tego w Googlach?

Bardzo jestem ciekaw wiadomości z i o tym nowo-wykreowanym fragmencie e-świata – i nie-e.

Auto-promo Taraki 3: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogach Auto-promo 2 i Auto-promo.« Językowe wykluczenie i obniżenie rangi Taraka po angielsku »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)