zdjęcie Autora

02 maja 2018

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 5 (odcinków: 25)

Porządki w bazie danych Taraki

Kategoria: Projekt Taraka

« Rodo, logowanie i inne zmiany Śmierć eresesom »

Konta i profile
Konto w Tarace ma osoba, która zarejestrowała się. Wtedy adres email tej osoby i kod hasła (nie samo hasło) jest zapamiętany w bazie danych Taraki.

Co możesz robić, gdy masz konto: pisać komentarze, dostawać powiadomienia i biuletyny emailem, korzystać z rozszerzonych płatnych (ale tanich) opcji Wyroczni. Tych możliwości będzie więcej. Możesz założyć profil.

Obecnie konta w Tarace mają tylko te osoby, które w minionym tygodniu to potwierdziły. (Odpowiednie linki i instrukcje rozesłałem 24 kwietnia. Już nie są aktualne, bo proces weryfikacji został zakończony.)

Profil ma każdy autor tekstów w Tarace oraz posiadacze kont w Tarace, którzy taki profil sobie założyli. Link do profilu jest wyświetlany przy komentarzu – gdy autor komentarza swój profil ma.

Jeśli ktoś napisał kiedyś komentarz, a jego konta już nie ma, autor takiego komentarza wyświetlany jest jako „Nierozpoznany”.

Uwaga: mogło się zdarzyć, że twoje konto lub profil przestały być widoczne – i zapewne stało się dlatego, że twoje konto nie zostało potwierdzone. Jeśli chcesz by konto zostało przywrócone, napisz do mnie: info@taraka.pl – może coś da się jeszcze zrobić.

To na razie tyle o bieżących porządkach.

Auto-promo Taraki 5: wstęp na końcu

Ciąg dalszy autopromocji Taraki i podobnych spraw.


« Rodo, logowanie i inne zmiany Śmierć eresesom »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)