zdjęcie Autora

15 lipca 2019

Signe

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Potop pod Berlinem

Kategoria: Sny i wizje
Tematy/tagi: ciemnośćkatastrofapodróżpogodaprzejściesamochódwoda

« Psychodeliczna jazda we śnie Wybory w kraju położonym na twardej, ubitej ziemi »

Wycieczka autokarowa do Berlina zmienia się w przygodę z przeszkodami.  Panuje półmrok i trudno przyjrzeć się pasażerom, niektórzy jadą z tajną misją, rozpoznaję postacie tych, którzy mają zarządzać tym przedsięwzięciem, kilku wędrowców w łachmanach, paru ustawiaczy hellingerowskich i turystów z plecakami wybierających się w góry. Autokar przystaje w dole wąskiej, bezludnej uliczki i zaczyna się deszcz. Jedni mówią, że Berlin jest za wzgórzem, inni, że jest tam stary zamek, tak czy inaczej trzeba wyjechać z tej podrzędnej drogi na bardzo wysoko położoną autostradę, która wygląda jak most do nieba.  Nic tędy nie jedzie. Parę osób wyskakuje z autokaru,  podnosimy głowy. Deszcz zmienia się w potop.  Chcemy przebiec na skróty do starego zamku, odzywają się na to megafony mówiące, gdzie mamy się kierować, ale głos megafonowy dosłownie rozpływa się w deszczu i nie można go zrozumieć. Deszcz jest wielki,  spada na wszystko jak kurtyna.  Ludzie z wycieczki uważają, że to kataklizm, nam, którzy wyszliśmy z autobusu, coś się w tym podoba, przemakamy na wskroś, patrzymy przez deszcz na niebo w kolorze przedświtu, ani jasne, ani ciemne, stamtąd spływa ten potop.

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Psychodeliczna jazda we śnie Wybory w kraju położonym na twardej, ubitej ziemi »

komentarze

1. Przepowiednia Teresy Neumann • autor: Monikakucharska19702019-07-16 08:56:55

Niemiecka stygmatyczka i jasnowidząca, Teresa Neumann miała wizje  dotyczące przyszłości świata. Mówiła, że Niemców zostanie tyle, co gruszek pod wierzbą. Czyżby niektóre osoby w snach już odbierały informacje o przyszłych wydarzeniach? A swoją drogą to ten potop nie musi oznaczać zalewu wielkiej wody  lecz kłopoty z gośćmi.
[foto]

2. przyszłość w snach • autor: Signe2019-07-16 17:39:39

bardzo się zmienia, te same czasy przedstawiane są kompletnie inaczej, zauważyłam to.- może to zależeć od wielu rzeczy dziejących się w jawie albo nie.
akurat ten potop mocno mi się dał we znaki i w ogóle nie dotyczył świata :)
przynajmniej na razie, ten sam sen może się "odzywać" wiele razy

3. Uważaj na Niemców w snach ! • autor: Nierozpoznany#107452019-07-18 20:52:56

Niemcy (Niemowy) w snach to symbol cywilizacji nieludzkiej która nami manipuluje. Śnią się jako Niemcy lub pająki. Więc odradzałbym wycieczkę do Berlina. Ale mleko się rozlało i już tam pojechałaś. Na szczęście spadł deszcz i przerwał tą podróż. Deszcz to przeciekanie Twojej Duszy, która nie chce abyś była manipulowana. Stąd Dusza przeszkodziła Tobie w tej podróży. Uważaj w snach na wszystko co ma związek z Niemcami lub pająkami. Podobno część tej cywilizacji jest bardziej przychylna ludziom i śni się nam jako czerwone pająki. Generalnie Niemcy mają fioła na punkcie religii i stoją za wszelkimi sektami które powstają na Ziemii . 

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)