zdjęcie Autora

04 maja 2012

Wojciech Jóźwiak

z cyklu: Auto-promo Taraki 2 (odcinków: 151)

Powrót do (Trzech!) Źródeł. Jeśli znasz czeski, niemiecki, słowacki...
Oraz: nowy (indywidualny) tok studiów w AstroAkademii


« Nowość i atrakcja w Tarace: banery tytułowe! Zmiany, zmiany... także cennika »

Majówkowa wycieczka na Śląsk, którą w minionych dniach odbyłem, przyniosła wynik! - Warsztaty Przemiany wracają do Trzech Źródeł. Jeśli śledzisz nowości Taraki, pewnie zauważyłeś/aś, że planowane na 1-8 sierpnia br. warsztaty prowadzone we troje przeze mnie, Marie Kojotę i Krzysztofa Wirpszę, zrazu miały się odbyć właśnie w 3Źródłach na Śląsku (w Kotlinie Kłodzkiej). Potem były zmiany, szukałem nowego miejsca na nasze działania..., ale w końcu WRACAMY.

Co mnie cieszy, bo 3Źródła prowadzone przez Beę i Wiktora są – nie da się powiedzieć tego inaczej – głównym szamańskim matecznikiem w Polsce! Lista Przewodników, którzy tu operowali, jest zaiste imponująca:

Gdy tylko będę mieć więcej czasu, napiszę więcej o tym niezwykłym Miejscu, stworzonym wspólnie przez Przyrodę i (równie niezwykłych) Gospodarzy.

Tymczasem polecam ogłoszenia - już w aktualnym brzmieniu:

Jak widać, warsztaty planujemy mieć międzynarodowe i wielojęzyczne, a to, że są takie „multi”, jest jednym z celowo założonych czynników transportujących. (Dokąd transportujących? - Do czasu snu i przestrzeni wewnętrznej, jak kiedyś napisał Holger Kalweit.)


Jeśli znasz czeski, niemiecki, słowacki...

Mam też apel do Ciebie Czytelniku/Czytelniczko:

Jeśli znasz język czeski, niemiecki lub słowacki i gotów/owa jesteś przetłumaczyć ogłoszenie o warsztatach także na któryś z tych języków, to zgłoś się do mnie: red@taraka.pl. To będzie wielki dar dla szamańskiej sprawy w naszej części Ziemi, w Międzymorzu.

Długopole koło Kłodzka, gdy popatrzeć na mapę, widać, że leży w miejscu, dokąd najbliżej jest (wyliczam w kolejności bliskości) z: Hradec Kralove, Ołomuńca, Wrocławia, Opola, Brna, Pragi, Wiednia, Krakowa, Bratysławy, Drezna, Łodzi, Poznania, Berlina oraz z Warszawy i Budapesztu po równo! W tym miejscu powinny się spotkać nasze (Twarde!) ścieżki.


Nowy i indywidualny tok studiów w AstroAkademii

Przestawiam AstroAkademię na nowy system nauki/studiowania. Odtąd zamiast akcji „kupą mościpanowie”, czyli że „zaczynamy we wrześniu, idziemy równo, każde dziecko robi to samo, w czerwcu szkolny rok kończymy” - będzie... całkiem inaczej. Precz ze szkołą, klasami, szkolnym rokiem, wakacjami, klasówkami, sprawdzianami, precz. W dobie Internetu jest to przeszkadzający przeżytek epoki kolei żelaznej, rekrutów i kaprali, i produkcji przy taśmie. Koniec z tym.

Będzie lista tematów, „jednostek tematycznych”, które będzie można sobie indywidualnie dobierać, komponować, a także proponować własne. Każdy będzie robił własne postępy według swoich możliwości, we własnym tempie, zgodnie z własnymi preferencjami.

Wstępna lista tematów już jest tu. Tematów będzie więcej – docelowo ok. 40. Będą od takich dla zupełnie początkujących, aż do tematów czy raczej problemów dla zaawansowanych astro-wygów. Zapraszam!

Auto-promo Taraki 2: wstęp na końcu

Starsze teksty z tego cyklu w blogu Auto-promo.


« Nowość i atrakcja w Tarace: banery tytułowe! Zmiany, zmiany... także cennika »

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)