zdjęcie Autora

08 sierpnia 2011

Kahuna

z cyklu: Sny i wizje (odcinków: 2518)

Praca i stocznia

Kategoria: Sny i wizje

« Ludzie-Kruki Dziwny zakup »
Byłem w Niemczech (ostatnio był Konsulat Niemiecki). Pojechałem tam do pracy, jako zwykły robotnik. Nie mówiłem nikomu o moim aktualnym zajęciu. Miało być jakieś szkolenie. Przyszedł pan szkolący, powyciągał jakieś segregatory i mówił o informatyce !!! oraz, że dział prawny w firmie to podstawa. Potem zmiana scenerii. Stara stocznia. Mnóstwo ogromnych statków, ale już od dawna nieużywanych. Szedłem i oglądałem je, ot tak sobie. Dotarłem do ogromnego dołu. Na dnie był piasek (fajny, taki morski, żółty) oraz drobne białe, okrągłe kamyczki w nim. Jakiś człowiek, operator maszyny która wydobywała ten piasek miał problem, bo łyżka zagłębiła się w piachu i nie mógł jej wyjąć. Poprosił mnie o pomoc. Problemem był kabel który odłączył się od interfejsu sterownika. Wisiałem na prawej ręce, na desce przymocowanej do ściany tego dołu, drugą ręką podłączałem kabel do skrzynki interfejsu. Kabelek to zwykły RS232 9 pinowy. Podłączyłem, łyżka ruszyła. Potem chwilę jeszcze wisiałem i coś poprawiałem. Choć nie widziałem do końca wszystkiego, wiem, że maszyna pracowała. :)))

Sny i wizje: wstęp na końcu

Każdy, kto ma profil w Tarace, może swoje sny i wizje tu zapisywać.
Każdy, kto jest zalogowany, może sny i wizje komentować.


« Ludzie-Kruki Dziwny zakup »

komentarze

1. Kahuna • autor: Nierozpoznany#35272011-08-25 16:37:45

Cześć Kahuna mam pytanko, jak tam "wyjazd do Niemiec"? :) Bo ostatnio wsiąkłeś i cię nie ma. Acha w tym śnie piszesz
"Byłem w Niemczech (ostatnio był Konsulat Niemiecki). Pojechałem tam do pracy, jako zwykły robotnik. Nie mówiłem nikomu o moim aktualnym zajęciu".
Czyżbyś w tajemnicy przed innymi zaczął pracować jak ta maszyna w śnie by wydobyć to co masz najcenniejszego ukrytego w ziemi (piasku)? Pochwal się, co robisz w tajemnicy przed innymi? Ja jestem bardzo ciekawa...
[foto]

2. co robię?? :) • autor: Kahuna2011-08-26 08:09:57

Jest mi bardzo miło, że ktoś zauważył moją nieobecność. To bardzo miłe zaskoczenie. Nie zniknąłem całkowicie. Od jakiegoś czasu po prostu nic mi się nie śni. Zauważyłem to, że gdy dzieje się coś w moim życiu pojawiają się sny. Gdy jest "bezwietrznie" śpię jak niemowlak ale bez pamiętania snów. Po "niedźwiedziach w ogniu" oraz "łowieniu ryb w ulicy z autobusem :)" troszkę się pozmieniało, bardzo pozytywnie. Wyciszyłem się, nie mam kłopotów z sercem i takie tam... :) a co robię w realnym życiu. Jestem informatykiem :)))) Na szczęście nie związanym ślepo ze światem maszyn, lub inaczej... związanym duchowo z Manitou tych urządzeń. Mam przecież sny, sny prorocze, prekognicję na jawie i parę awarii sprzętu w swoim życiu udało mi się przewidzieć :)

3. podejrzewalam, że • autor: Nierozpoznany#35272011-08-26 20:10:48

znasz się na elektronice, bo jak opisujesz jakieś szczegóły np: ten kabelek to wpisujesz nazwę i typ dokładnie:), ja ostatnio też nie mam za długich i ciekawych snów, może dzisiejszej nocy. Pozdrawiam

Komentowanie wyłączone wszędzie od 1 sierpnia 2020.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)