[photo]

Sonia Alicja Bednarek

... Od 2010 roku prowadzę warsztaty i indywidualne sesje oparte na tradycji głównie hinduskiej Tantry i innych praktykach, także medytacyjnych, związanych z pogłębianiem odczuwania i poszerzaniem świadomości. Od tego momentu stale czuję świeży powiew czegoś bardzo starego we mnie, pierwotnego i esencjonalnego. W tym rozkwitam i wzrastam. Jestem niezmiernie wdzięczna za to, że kroczę ścieżką mojej duszy oraz za wszelkie nauki i dary jakie ta praca mi przynosi.

Uczę się u różnych współczesnych nauczycieli, ale przede wszystkim moim przewodnikiem są tantryczne nauki Osho, a inspiracją ? nauczyciele z jego kierunku. Dzięki temu przewodnictwu i moim wizjom skierowałam swoje poszukiwania w stronę Tantry Kaszmirskiej. Inspiruję się także pracą takich przepięknych kobiet: Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, Chameli Ardagh i Catherine Ingram.

Prowadzę warsztaty i indywidualne sesje zakorzenione w Tantrze oraz sesje masażu Lomi Lomi Nui (Certyfikat Aloha International, Hawaii, USA) w języku polskim i angielskim. Co jakiś czas wypowiadam się na łamach prasy (Sens), portali (zwierciadlo.pl), czy w programach telewizyjnych jak TV4 "mała Czarna" i innych.

W Warszawie prowadzę Świątynię Tantry OKO BOGINI, w której odbywają się tantryczne sesje, spotkania, Świątynia Kobiecej Esencji i medytacje, a także różne warsztaty gościnnych nauczycieli. /.../
(Czytaj więcej: "Sonia A. Bednarek, Założycielka Namiętnej Obecności")

Publikuje w Tarace od 2010-12-22 do 2010-12-22.

W Sieci:

Teksty:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)