[photo]

Tom de Winter

Tom de Winter (Facebook...): terapeuta i nauczyciel praktyk duchowych z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych bezpośrednio z pracą dla ludzi. Zanim rozpoczął pracę terapeuty (masaż krzyżowo-czaszkowy) był m.in kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od ponad 20 lat prowadzi warsztat "Merkaba" (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję udzieloną przez Drunvalo na prowadzenie jego nowego warsztatu "Przebudzenie Oświeconego Serca". Obecnie bierze udział w pionierskich doświadczeniach z wykorzystaniem zwiększonej aktywności fal mózgowych (Biocybernaut Institute). Mieszka w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Niemcy), gdzie założył nowy ośrodek szkoleniowy.

Do Polski przyjeżdża regularnie od 2004 roku. Od 2009 prowadzi także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie.

Warszawski wykład Toma de Winter o "OŚWIECONYM SERCU" (polskie napisy):Merkaba - Tom de Winter - trzecie nagranie w Studio NTV Sobótka:W Sieci:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)