[photo]

David Boldick

David Boldick jest międzynarodowym uzdrowicielem i duchowym nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje metodą terapii czaszkowo-krzyżowej, Ilahinoor, jest też Mistrzem Reiki. Przy pomocy łagodnego dotyku utrzymuje bardzo bezpieczną przestrzeń dla różnych poziomów uzdrawiania, jakie okażą się konieczne, dotyczy to problemów fizycznych, emocjonalnych i umysłowych.

Odnosił sukcesy w leczeniu bólu pleców, migren, depresji, epilepsji, trudności z zajściem w ciążę, napięcia miesiączkowego, uzależnienia od narkotyków i alkoholu.

Specjalizuje się też w leczeniu dzieci w różnym wieku, począwszy od narodzin, które cierpią na kolkę, mają problemy ze snem, nadaktywnością, trudnościami w nauce i innymi symptomami. Terapia czaszkowo-krzyżowa dla dzieci pomaga też zapobiec rozwojowi fizycznych i emocjonalnych problemów w późniejszym życiu. Wielu klientów Davida przyznaje, że spotkanie z nim pomogło im w głębszym, emocjonalnym i duchowym zrozumieniu siebie i spojrzeniu na życie.

David wraz z żona Sarah Godwin od trzech lat blisko współpracują z Kiarą Windrider - pisarzem, nauczycielem i psychoterapeutą urodzonym w Indiach, poprzez którego magnetyczna energia Ilahinoor stała się powszechnie dostępna od 2006 roku. Prowadzą warsztaty i terapie w Anglii, Polsce i Hiszpanii.

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)