[photo]

Beata Markowska

Prawniczka, absolwentka British Centre for English & EU Legal Studies , coach akredytowany przez International Coaching Community. Zajmowała wysokie, kreatywne stanowiska w zarządach znanych koncernów i spółek przyczyniając się znacznie do ich sukcesu. Kierowała dużymi zespołami pracowników, zajmowała się kreowaniem wizerunku firm, tworzeniem biznes planów, strategii marketingu i sprzedaży. Osiągnąwszy sukces w swojej branży postanowiła wykorzystać bogate doświadczenie i wyjątkowy potencjał oraz talent psychologiczny, aby pomóc innym przezwyciężać swoje ograniczenia i żyć pełnią życia.
Ukończyła wiele szkoleń pod kierunkiem wybitnych trenerów, a wiedzę tam zdobytą połączyła z doświadczeniem stając się autorką wielu nowatorskich szkoleń rozwoju osobistego, które znajdują się w ofercie założonej przez nią firmy szkoleniowej Solaris Center.

Jest autorką kilkudziesięciu artykułów na temat rozwoju osobistego, propagujących świadomy styl życia i niebanalne, nowatorskie podejście do terapii, publikowanych na łamach znanych magazynów psychologicznych i pism o tematyce rozwoju.
Prowadzi warsztaty, szkolenia, wyprawy coachingowe i sesje indywidualne. Jej specjalnością jest praca z osobami na "życiowym zakręcie". Sesje z Beatą pozwalają osobom doświadczającym kryzysu na polu osobistym i zawodowym na wyzwolenie ukrytego potencjału prowadzącego do trwałej zmiany na lepsze jakości życia, pomagają uwolnić się od uzależnień.
Eksploracja zagadnień rozwoju ludzkiego potencjału oraz fizyka kwantowa to jej życiowe pasje. Rocznik 1970, mama Majki i Jaśka.

Publikuje w Tarace od 2013-02-08 do 2013-02-08.

W Sieci:

Teksty:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)