[photo]

Agnieszka Kowalińska

Agnieszka Kowalińska - artystka nauczycielka, którą twórczego, pełnego życia nauczyły podróże, rzetelna praca nad sobą, mądre szkoły ale przede wszystkim spotkanie bardzo ciekawych ludzi. Mieszkała w Anglii, Niemczech i Nigerii. Obecnie tworzy szkołę językową DyadEnglish, w której uczy angielskiego ciut inaczej niż tradycyjne formy nauki. Łączy pasje głębokiej komunikacji, piękno i twórczy potencjał ludzi. Popiera holistyczne, zdrowe podejście do życia i należy do coraz większego grona ludzi, którzy mają śmiałość sprzeciwić się opinii, że cywilizacja ma opierać się na władzy i pieniądzach. Pod głównym nurtem rzeki płyną już z wielu miejsc świata strumienie Edukacji Nowej Ery. Z dumą chce uczestniczyć w tym procesie.

Ukończyła instruktorski kurs improwizacji tańca w Instytucie Tańca i Dynamiki Ruchu w Essen, Niemcy oraz roczne studia Gaia Education z zakresu nauki zrównoważonego rozwoju we wszystkich aspektach życia oraz budowanie eko-osad, studiowała geografię na University of London.

DyadEnglish jest szkołą języka angielskiego wykorzystującą autorską metodę. To sposób pozwalający się wyrazić osobom, które "cierpią" z powodu kreatywności. To zaproszenie dla tych, którzy często nie odnajdują swoich ścieżek w tradycyjnej edukacji i szukają miejsca by mówić po angielsku, ucząc się w lekki i twórczy sposób. Szkoła wyznaje idee, że relaks i humor pozwala nabrać dystansu do nieśmiałości, a kreatywne narzędzia pobudzą do efektywnej pracy.

Publikuje w Tarace od 2012-07-06 do 2015-12-27.

W Sieci:

Teksty:

Teksty w innych domenach:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)