[photo]

Yu Jae-Sheen

Mistrz Yu (znany również prywatnie jako "JeongMok", co jest jego duchowym imieniem nadanym przez nauczyciela) jest duchowym nauczycielem, mistykiem i uzdrowicielem przeszkolonym w Korei Południowej. Przez wiele lat doskonalił się praktykując metodę Sundao, która zawiera wszystkie czynniki kultywowania umysłu, ciała i ducha używane przez inne istniejące praktyki cielesno - umysłowe, takie jak joga, tai chi, sztuki walki i praktyki medytacyjne.

Przez lata eksperymentowania stworzył rewolucyjną metodę integralnego uzdrawiania i coachingu, "Praktyczne Dao", która oferuje praktyczne rozwiązania dla spontanicznego uzdrowienia i transformacji świadomości, dla osób, społeczeństwa, i planety, za pomocą systemu świadomego oddychania i medytacji z nauczycielem. Metoda ta pomaga ludziom zidentyfikować i szybko uwolnić destrukcyjne myśli i emocje istniejące w pamięci komórkowej organizmu i przekształcić swoje dolegliwości w poczucie zdrowia i pełnię. Mistrz Yu podróżuje po świecie, prowadząc warsztaty, sesje uzdrawiania. Poprzez swoją pracę pomógł tysiącom ludzi zwrócić się w stronę zdrowia i samoświadomości. Podczas prywatnych sesji, warsztatów samouzdrawiania, i spotkań medytacyjnych Mistrz Yu pomaga ludziom wyjść z ego - umysłu i podjąć ryzyko życia w pełni i bez strachu.

Aktualnie jest dyrektorem programu "International School of Sundao" i "Sundao USA", organizuje warsztaty „Praktyki uzdrawiania Sundao”, wyjazdy szkoleniowe i odosobnienia w Azji Wschodniej, Europie, Rosji i Ameryce.

W Sieci:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)