Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.
[photo]

Adel el Atar

Uzdrowiciel sufi Adel el Atar jest niezwykłą duchową i jednocześnie skromną osobą, która korzysta ze swoich wrodzonych darów do pomagania i uzdrawiania innych. Od kilku lat polskie grupy medytujące regularnie odwiedzają go w Luksorze, przyjeżdza także do Warszawy.

Urodził się w rodzinie uzdrowicieli i pochodzi z południa Egiptu, gdzie do dzisiaj wszelkie problemy zdrowotne leczone są naturalnymi metodami sięgającymi czasów starożytnego Egiptu. Mieszka z żoną i trójką dzieci na wsi pod Luksorem, a w samym mieście prowadzi Centrum Umysłu, Ciała i Duszy. Jest osobą wykształconą, skończył studia z literatury francuskiej w Paryżu i z pedagogiki w Besançon (Francja), w czerwcu 2014 obronił w Paryżu z wyróżnieniem pracę doktorską z medytacji w literaturze francuskiej; skończył szereg szkoleń z zakresu pedagogiki i psychologii, od 18 lat uczy francuskiego w szkołach w Luksorze.

Jego umiejętności: oczyszczanie energetycznie całego ciała, aktywacja i harmonizacja czakr, usuwanie negatywnych podłączeń energetycznych, praca z naturalnymi eterycznymi i duchowymi (spiritual) olejkami oraz ziołami, siła modlitwy. Jest specjalistą od refleksologii głowy i stóp. W swoim centrum posiada szereg mieszanek opartych wyłącznie na naturalnych składnikach (na bazie ziół i olejków) stosowanych na różne dolegliwości: m.in. na problemy z układem oddechowym, trawiennym i moczowym, z system odpornościowym, ze skórą, artretyzmem, żylakami, hemoroidami, bólami mięśni i innymi.
W Sieci:

Ogłoszenia aktualne:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)