[photo]

Monika Trybulska

Z wykształcenia jestem dyplomowanym pedagogiem pracy o specjalności poradnictwo i doradztwo zawodowe. Wiedzę tę łączę z moją pasją jaką jest grafologia, która doskonale sprawdza się podczas selekcji i rekrutacji pracowników. Posiadam dyplom grafologa wydany przez Centrum Szkoleń i Edukacji w Warszawie. Jestem również kosmetyczką z kilkunastoletnim doświadczeniem, a także stażem pracy jako wykładowca.
Prowadzę Magiczny Zaułek, tu zaaranżowałam intymność, aby to kameralne miejsce, gdzie koncepcja holistycznej kosmetyki, która jest sprawą nadrzędną, dawało wytchnienie i relaks od myśli. Filozofia holistyczna postrzega człowieka poprzez pryzmat jedności ciała, duszy i umysłu. Stąd też rozszerzyłam swoją ofertę, o kolejną swoją pasję jaką jest Tarot, którym zajmuję się od kilkunastu lat a swą wiedzę szlifowałam pod okiem znanego tarocisty w kraju.
Aktualnie jako trenerka współpracuję z Agencją Poradnictwa Zawodowego realizując warsztaty zawodowe, a także organizuję i prowadzę warsztaty z dziedziny ezoteryki.
Zapraszam do Magicznego Zaułka dla ducha i ciała.
Monika Trybulska-Siudak :: MOKA

Publikuje w Tarace od 2011-05-21 do 2014-05-13.

W Sieci:

Sny najnowsze:

Wszystkie (17) sny »

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)