Przejdź do Taraki mobilnej! - masz wąski ekran.
[photo]

Izabela Kopaniszyn

Dr Izabela Kopaniszyn (Easy Grace) – psycholog transpersonalna, coach, socjolog, specjalista PR, trener rozwoju osobistego, pisarka. Autorka książki „Ja czyli kto? O ego i superego jako wirusach systemu operacyjnego człowieka i o kilku prostych metodach wyleczenia się z choroby 'ja'” oraz pracy doktorskiej „Podmiot a sacrum”, obronionej w Instytucie Socjologii UJ. Pasjonatka akceptującej obecności.
Zajmuje się odczytywaniem istniejącego i zmianą obciążającego „oprogramowania” pola świadomości poprzez stosowanie krótkoterminowych metod  tworzenia nowych wzorców, nawyków i ścieżek neuronalnych.
Regularnie prowadzi w różnych miejscach na świecie warsztaty rozwojowe, m.in. ustawienia inspirowane pracą Berta Hellingera, które w jej autorskim wydaniu noszą nazwę Mandali Systemowych. Easy Grace jest także autorką metody osiągania ekstremalnie szybkich zmian (porównywanej do skoku ze spadochronem), zwanej RestartingiemŸ. Założycielka Instytutu Nelumbo True Self Inquiry (www.nelumbo.pl). Na stałe mieszka i pracuje w Portugalii.

Easy E. Grace 

dr Izabela Kopaniszyn
transpersonal psychology & psychotherapy/ life coaching/ spiritual development

www.nelumbo.pl
www.youtube.com/watch?v=O6Y7Zb5MBqc
www.youtube.com/watch?v=U-WHABHpUJY

Publikuje w Tarace od 2015-01-08 do 2016-08-02.

W Sieci:

Teksty:

x

Szybki przegląd Taraki

[X] Logowanie:

- e-mail jako login
- hasło
Zaloguj
Pomiń   Zapomniałem/am hasła!

Zapisz się (załóż konto w Tarace)